Деревообробник, №8, 14 квітня – 4 травня 2009 року Вдала презентація
Для українських деревообробників у фірми «Sniezka» цього року дві новинки
24-28 березня 2009 року у Києві відбулася найбільша в Україні Міжнародна виставка-форум «Будівництво та архітектура-2009». Зі стендом площею 100 м2 одним з найпомітніших експонатів тут стала «Sniezka», яку в Україні представляє ТзОВ «Снєжка-Україна».
Для відомої компанії цей захід був чудовою нагодою представляти українським деревообробникам свій продукт «Древкорн Форте». Унікальним властивостям цього покриття «Деревообробник» (чи не першим серед вітчизняних видань) присвятив багато уваги торік. Цього року «Sniezka» підвищила його привабливість для споживача, надавши 6 років гарантії на всі захисно-декоративні засоби «Древкорн Форте», що містять інноваційний компонент Teflon® surface proteсtor за умови, що за їх застосовуватимуть згідно з інструкцією.
Другою фірмовою новинкою – спеціально для фахівців нашої галузі – став декоративно-захисний засіб «Лазур», теж із вмістом тефлону, що просочує деревину, ефективно і надовго захищає її від грибка, синяви, впливу атмосферних явищ, а також чудово її прикрашає. Так само як «Древкорн Форте» і «Лакобейц», «Лазур» представлений у 14 кольорах, плюс безбарвний.
Обидві новинки гідно оцінили численні відвідувачі стенду компанії «Sniezka», якій у такий спосіб на увесь рік вдалося створити передумови для власної експансії на ринку.