* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

запитай eксперта

З якою метою і на якій підставі ми обробляємо Ваші дані?

Ваші персональні дані оброблятимуться для контактних цілей у зв'язку з відправкою Вами повідомлень електронним способом, а також для маркетингових цілей АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Правовою підставою обробки Ваших персональних даних для контактних та маркетингових цілей є Закон України «Про захист персональних даних»», ст. 6 п. 1 літ. f) Регламенту Європейського парламенту і Ради ЄС від 27.06.2016 «Про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних» (далі – Регламент про захист персональних даних),де обґрунтованим законним інтересом є ведення листування з людьми, які звернулися до АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаних з ним підприємств з проханням про надання інформації, а також просування власної продукції АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаних з ним підприємств. Надання даних не є обов'язковим, але необхідне для обміну кореспонденцією між Вами та АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаними з ним підприємствами.

АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" передаватиме Ваші персональні дані іншим одержувачам, яким доручено обробку персональних даних від імені та в інтересах АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Крім того, АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" надаватиме доступ до Ваших персональних даних іншим одержувачам, якщо такий обов'язок випливатиме з положень законодавства.

Ваші дані не передаватимуться третім особам (особам, які не пов’язані з АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka") та міжнародним організаціям.

Як довго ми оброблятимемо ваші дані?

Ваші персональні дані оброблятимуться на час обміну повідомленнями між Вами та АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka", протягом не більше 1 року від Вашого останнього контакту з АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Ваші персональні дані не оброблятимуться у межах і з моменту поданого Вами заперечення.

Які Ваші права?

Ви маєте право:

  • доступу до своїх персональних даних та отримання копії персональних даних, що піддаються обробці;
  • виправлення своїх неправильних даних;
  • вимагати видалення даних (право бути забутим) у разі виникнення обставин, передбачених у ст. 17 Регламенту про захист персональних даних;
  • вимагати обмеження обробки даних у випадках, вказаних у ст. 18 Регламенту про захист персональних даних ;
  • подати заперечення проти обробки даних у випадках, вказаних у ст. 21 Регламенту про захист персональних даних ;
  • на перенесення наданих даних, оброблених в автоматичному режимі.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані обробляються не у відповідності із законом, Ви можете подати скаргу до контролюючого органу.

Контакти

Якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо захисту персональних даних або Ви бажаєте скористатись своїми правами, зв'яжіться з нами:

Інспектор із захисту даних:

Тел: +48 14 699 72 60, e-mail:ochrona.danych@sniezka.com

АТ Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka"

юридична адреса товариства: 00-854, Республіка Польща, м. Варшава, б-р Іоанна Павла II, 23;

адреса для листування: 39-207, Республіка Польща, м. Бжезніца, вул. Дембіцька, 44

wczytaj więcej