* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Дім у стилі “чорний та білий”

  Дім у стилі “чорний та білий”

  Чорний і білий – ці два шляхетні кольори разом складають дует, який в універсальний спосіб представляє сприйняття світу. Залежно від культури цим кольорам приписується різна символіка. Тим не менш, обидва мають спільний знаменник – елегантність. Облаштовуючи інтер'єр будинку в стилі “black and white”, створюємо гармонійний простір, до якого повертаємося із задоволенням. Біла фарба на стінах і дрібка приправ у вигляді чорних доповнень – це ідеальне поєднання.

  побачити
  Які кольори фарб обрати для невеликих приміщень? Дізнайтеся думку експерта!

  Які кольори фарб обрати для невеликих приміщень? Дізнайтеся думку експерта!

  Приміщення малого розміру потребують особливої уваги при виборі як умеблювання, так і колористики. Напевне, не раз нам доводилося опинятися в кімнаті, яка справляла враження закритої і тісної коробки. Такі інтер’єри негативно впливають на психіку людини, а в тривалому проміжку часу можуть викликати різного роду психосоматичні захворювання. Правильний підбір кольорів для кімнати, особливо з невеликою площею, є вкрай важливим для нашого самопочуття, комфортної діяльності і навіть здоров'я.

  побачити
 • Наймодніші кольори для інтер'єрів у 2015 році!

  Наймодніші кольори для інтер'єрів у 2015 році!

  Спостерігаючи, які кольори фарб для стін на даний час наймодніші в інтер’єрах, ми завжди маємо на увазі цілі колористичні композиції, в яких певні кольори виступають на перший план. Використання в помешканні одного обраного кольору не є достатнім фактором, щоб надати йому сучасного вигляду, а от його застосування при одночасному використанні відповідно підібраних доповнень - цілком. То ж які кольори будуть наймоднішими в цьому сезоні?

  побачити
  Зручний і затишний інтер'єр – все про пастельні кольори в інтер'єрі

  Зручний і затишний інтер'єр – все про пастельні кольори в інтер'єрі

  Пастельні кольори – це ідеальне рішення для людей, які прагнуть створити елегантний і витончений інтер’єр, сприятливий для зустрічей і відмінний для відпочинку. Такі кольори фарби для стін не ріжуть око і не набридають швидко, підходять до будь-якого приміщення, а поєднані в цікавих композиціях надають помешканням розкішного і неповторного стилю. Пастельні відтінки завдяки своєму ненав’язливому характеру дозволяють створювати позачасові і сповнені чарівності інтер’єри.

  побачити
 • Домашній офіс - кольори на стінах, які надихатимуть

  Домашній офіс - кольори на стінах, які надихатимуть

  Колір стін може стимулювати і мотивувати на більш продуктивну роботу. Він також може створювати затишну атмосферу, сприятливу для зосередження, або надихати на творчу працю. Відтак дизайн домашнього офісу повинен відповідати характеру діяльності, яка проводиться в ньому, і допомагати її здійсненню.

  побачити
  Кухня чорного кольору? 5 сучасних ідей для Вас!

  Кухня чорного кольору? 5 сучасних ідей для Вас!

  Вже декілька сезонів, як чорний колір впевнено оселився у помешканнях. Колір, який нещодавно вважали похмурим, таким, що зменшує простір і поглинає світло, все ще видається трохи авангардною пропозицією, призначеною для сміливих, зухвалих і провокативних людей. Проте чи не відкриваємо ми все частіше в собі такі риси? А, може, приручимо чорний колір? Бо ж усе частіше з його допомогою успішно творяться інтер'єри, в тому числі і кухні.

  побачити
 • Червоний колір на кухні – як поєднати кольори фарб на стінах?

  Червоний колір на кухні – як поєднати кольори фарб на стінах?

  Червоний – це колір серця, любові, вогню, надзвичайно енергійний і специфічний. Є одним з небагатьох кольорів, яким не притаманне багатство відтінків і насиченостей. Червоний – чистий, простий і досить мало різноманітний колір. Занадто освітлений стає рожевим, при додаванні жовтого швидко перетворюється на оранжевий, а з синім – на фіолетовий.

  побачити
  Кухня в класичному стилі. Як правильно оформити інтер’єр

  Кухня в класичному стилі. Як правильно оформити інтер’єр

  Класичні інтер'єри не піддаються плинові часу, є універсальними, красивими і завжди актуальними. Крім того, за своєю природою вони завжди комфортні, елегантні і зручні.

  побачити
 • Кольори для фасаду будинку повз які не пройдеш з байдужістю

  Кольори для фасаду будинку повз які не пройдеш з байдужістю

  Плануючи колір фасаду свого будинку, слід взяти до уваги інші елементи будівлі, такі як вікна і двері, гаражні ворота, покриття даху, декоративні елементи (підвіконня, ринви тощо). Зовнішній вигляд будинку повинен становити єдине колористичне ціле, щоб виглядати елегантно і привабливо.

  побачити
  Як поєднати вітальню з кухнею!

  Як поєднати вітальню з кухнею!

  Кухні, відкриті у їдальню, стали надзвичайно популярним рішенням, яке має ряд естетичних і функціональних переваг. Проте переваги знесення стін і об'єднання простору пов'язані з певними дизайнерськими викликами, котрі необхідно подолати. Місце, яке найчастіше викликає багато проблем – це умовне з’єднання кухні і вітальні. Як у сучасний спосіб поєднати чи, може, розділити кухонну частину і вітальню?

  побачити