* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Екологічні фарби для стін – здорове і безпечне фарбування

  Екологічні фарби для стін – здорове і безпечне фарбування

  Екологічні фарби створюються з думкою про людей, які борються з набридливою алергією, та тих, хто турбується про долю нашої планети. Ці фарби мають більш низький вміст ЛОС (летких органічних сполук). Крім того, знижене виділення запаху робить їх нешкідливими для людей з підвищеною чутливістю. Слід також знати, що збільшення викидів ЛОС в атмосферу викликає розширення озонової діри, тому екологи борються за мінімізацію цих сполук у малярних виробах.

  побачити
  Кухня в білих тонах – завжди модна!

  Кухня в білих тонах – завжди модна!

  Білі стіни підходять для будь-якої кухні, незалежно від її освітлення, розміру чи дизайну інтер'єру. Білий – це найбільш універсальний колір, котрий максимально освітлює і візуально збільшує простір. Становить нейтральний фон для кухонного устаткування будь-якого забарвлення і стилю. Завжди доречний, елегантний і вічний.

  побачити
 • Який колір фарби вибрати для дитячої кімнати?

  Який колір фарби вибрати для дитячої кімнати?

  Облаштовуючи дитячу кімнату, ми часто послуговуємося загальноприйнятим звичаєм і з усієї палітри барв вибираємо один з двох кольорів — рожевий або блакитний. Між тим, це не завжди сприятливо для оформлення приміщення і комфортного перебування у ньому маленького мешканця.

  побачити
  Як облаштувати міні-кухню?

  Як облаштувати міні-кухню?

  Міні-кухня дедалі частіше стає не стільки необхідністю, скільки вибором. Компактність устаткування, чудові проекти з акцентом на економне й ергономічне використання простору, а також стрімкий темп життя визначають зовнішній вигляд наших кухонь. Змінюються також суспільна свідомість і режим харчування та пов’язана з цим мода. Нам уже не настільки необхідні великі, максимально обладнані кухні. Ширшає коло мінімалістів, яким для швидкого приготування чудових страв достатньо декількох хвилин у відмінно впорядкованому місці, де все під рукою.

  побачити
 • Яку фарбу вибрати для ванної кімнати? Поради експерта

  Яку фарбу вибрати для ванної кімнати? Поради експерта

  Ванна кімната, як і кухня, туалет чи пральня – це приміщення, де стіни часто й інтенсивно контактують із водою. Тому в цих приміщеннях зазвичай використовували керамічні покриття для стін. Дійсно, це варто робити там, де стіна безпосередньо контактує зі струменем води (у душовій, навколо ванн і умивальників). Однак решту поверхні можна пофарбувати, маючи впевненість, що вибрана фарба забезпечить належний захист від вологи.

  побачити
  Кухня жовтого кольору – від задуму до втілення

  Кухня жовтого кольору – від задуму до втілення

  Жовтий колір стін на кухні практично завжди є хорошою ідеєю. Він вносить до інтер'єру позитивну енергію та світло, налаштовує на оптимізм, стимулює активність і поліпшує апетит. По суті, існує лише дві причини, з яких можна відмовитися від жовтих відтінків. Перша – якщо цей колір не пасує до решти елементів устаткування. Друга – якщо жовтий нам просто не подобається.

  побачити
 • Прованський стиль – фарбування дерев’яних меблів на практиці!

  Прованський стиль – фарбування дерев’яних меблів на практиці!

  Прованський стиль створює у помешканнях винятково затишну сільську атмосферу. Це світлі, теплі та прості інтер’єри, які навівають думки про квітучий південь Франції, аромат лавандових полів і пряних трав.

  побачити
  Бездоганна ванна кімната

  Бездоганна ванна кімната

  Гарна і функціональна ванна кімната – це мрія багатьох з нас. Якщо продумати її до найдрібніших деталей, це створить атмосферу інтимності у Вашому домі. Які найсучасніші тенденції в облаштуванні ванної кімнати? Про що слід пам'ятати, щоб почуватися в ній комфортно?

  побачити
 • Фарбування фасаду – поради експерта

  Фарбування фасаду – поради експерта

  Зовнішні фарби, які використовуються для фарбування фасаду, виконують подвійну функцію – захисну і декоративну. Вони повинні бути дуже міцними і мати стійкий до УФ-випромінювання колір, щоб привабливо виглядати впродовж багатьох років.

  побачити
  Кольори веселки на тарілці

  Кольори веселки на тарілці

  Кольори оточують нас усюди впродовж цілого життя. Вони прикрашають наш світ, роблять його яскравим та різноманітним. Бажаємо ми того чи ні, однак завжди перебуваємо під впливом кольорів.

  побачити