* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Натхнення на 2014 рік – кольорові інтер'єри

  Натхнення на 2014 рік – кольорові інтер'єри

  Людська натура з роками не змінюється. Нам завжди подобається усе барвисте; ми тягнемося до кольорів, охоче залишаємося під їх благотворним впливом, черпаємо з перебування серед барв радість і енергію. Кольори заспокоюють і втишують нас, або ж навпаки, стимулюють та активізують, а також слугують невичерпним джерелом творчого натхнення.

  побачити
  5 ідей для кольорів стін у вітальні

  5 ідей для кольорів стін у вітальні

  Коли ми думаємо про свою вітальню, її дизайн і кольорову гаму, то хочемо, щоб вона виглядала презентабельно і красиво. Це місце, куди ми запрошуємо гостей, де проводимо вільний час, зустрічаємося з родиною і друзями.

  побачити
 • Пігменти для фарб – отримай бажаний колір за допомогою барвників

  Пігменти для фарб – отримай бажаний колір за допомогою барвників

  Поміж багатьох способів отримання фарби певного кольору також є такий, коли за допомогою готових пігментів сам можеш змішати собі омріяний відтінок. Така дія не становить складності за умови правильного підбору пігменту та кількості фарби.

  побачити
  Колір стін для офісу. Як підвищити продуктивність праці своїх співробітників?

  Колір стін для офісу. Як підвищити продуктивність праці своїх співробітників?

  Вчені тривалий час розмірковують над темою кольорів у офісних приміщеннях. Вплив кольору на психіку людини підтверджують як найновіші дослідження, так і стародавні філософські трактати, яким понад 3 тисячі років. Отож, зовсім не байдуже, якими кольорами ми себе оточуємо, оскільки кожен з них має інші властивості.

  побачити
 • Вітальня у жовтому кольорі - дизайн інтер'єру

  Вітальня у жовтому кольорі - дизайн інтер'єру

  Жовтий колір вносить до інтер’єру велику кількість позитивної енергії та оптимізму, стимулює, пожвавлює, надихає. Залежно від використаного відтінку може зробити приміщення більш чи менш теплим, але завжди асоціюється із сонцем, літом та світлом.

  побачити
  Підбір кольору фарб до темних меблів

  Підбір кольору фарб до темних меблів

  Темні меблі завжди створюють в інтер’єрі сильний акцент. Чим вони темніші, тим їх здається більше, а усе помешкання виглядає похмурішим і важчим. Проектуючи приміщення, в якому будуть знаходитися темно-коричневі, сірі або чорні меблі, потрібно ретельно продумати колористичну композицію, щоб помешкання радувало різноманітністю якостей, а вся обстановка була дійсно красивою.

  побачити
 • Оформлення вітальні у сірому кольорі

  Оформлення вітальні у сірому кольорі

  Сірий колір “увійшов” до віталень, незважаючи на те, що ще донедавна він сприймався як колір другої категорії, асоціювався з нудьгою і смутком. Сьогодні ми заново відкриваємо красу і витонченість цієї барви, яка приховує в собі той ступінь впливу на сприйняття людини, який обираємо нині найчастіше.

  побачити
  Який колір фарби обрати для вітальні?

  Який колір фарби обрати для вітальні?

  Вітальня – це найбільш використовуване в помешканні місце. Колір цієї кімнати має не тільки добре презентувати приміщення, а й створити оптимальні умови для власного відпочинку та зустрічі гостей. Як вибрати кольори? Які вони мають бути – теплі чи холодні? Інтенсивні чи делікатні? Якому відтінку надати перевагу?

  побачити
 • Відтінки синього кольору на кухні

  Відтінки синього кольору на кухні

  Не дуже часто ми зустрічаємо кухні, оформлені у синьому кольорі. Відтінки синього правильно класифікуються як холодні кольори і лише сміливці звертаються до них, плануючи ремонт на кухні. Виключаючи цей колір з палітри вибраних кольорів, пам'ятаймо однак про його декоративні і психологічні властивості. Можливо, їх осмислення призведе до того, що ми звернемося до цієї унікальної і красивої барви?

  побачити
  Кольори, які дозволять Вам розслабитись – спальня

  Кольори, які дозволять Вам розслабитись – спальня

  Спальня – це місце, де ми хочемо відпочити після робочого дня, знайти спокій та зняти напругу. При думці про спальню в нас перед очима найчастіше постає інтер’єр, в якому почуваємо себе безпечно, інтимно та спокійно. Облаштовуючи інтер’єр спальні, необхідно враховувати психологічний вплив кольорів, бо хоча сприйняття барв є дуже індивідуальним, певні правила їх впливу є об’єктивними і спільними для всіх людей.

  побачити