* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Фіолетовий колір на кухні – від ідеї до реалізації

  Фіолетовий колір на кухні – від ідеї до реалізації

  Фіолетовий – це колір, який в інтер’єрі кухні трапляється надзвичайно рідко. Шкода, тому що він створює в приміщенні особливу, оригінальну атмосферу.

  побачити
  Тренди в проектуванні кухні у 2014 році

  Тренди в проектуванні кухні у 2014 році

  У 2014 році кухні, як і раніше, залишаються світлими, відкритими у вітальні. Вони стають невід'ємною частиною віталень, оскільки і споживання їжі є невід'ємною частиною нашого повсякдення. Їхній вигляд і спосіб оформлення диктує сам стиль життя.

  побачити
 • Який колір фарби обрати для спальні?

  Який колір фарби обрати для спальні?

  Колір у спальні відіграє ключову роль, оскільки саме він визначає настрій, який пануватиме в помешканні. Головним фактором, звісно, є наші вподобання. Однак варто пам'ятати про декілька важливих правил, якими потрібно керуватись у виборі кольору для спальні, щоб не накоїти помилок і щоб результат роботи був таким, якого ми очікуємо. Для досягнення такого результату ідеально підходять такі фарби як Sniezka Nature, Sniezka Design Lux 3, Sniezka Max Latex та інші.

  побачити
  5 кольорових рішень для Вашої кухні!

  5 кольорових рішень для Вашої кухні!

  Кухня, без сумніву, є серцем дому, незалежно від того, чи це просторе приміщення, чи лише невеличка кімната. І тоді, коли ми регулярно готуємо вдома вишукані наїдки, і тоді, коли тільки розігріваємо готові страви, ми прагнемо, щоб кухня була ергономічною, затишною та інтуїтивно обладнаною.

  побачити
 • Ідеальні кольори для вітальні

  Ідеальні кольори для вітальні

  Вітальня певним чином є водночас особистим і публічним простором. Нею користуються всі члени родини, і в той же час вона є візитною карткою, яку ми прагнемо показати нашим друзям і гостям. Це, як презентація наших смаків, естетичних вподобань та способу життя, так і приміщення, яке має необхідний рівень функціональності і комфорту. Його кольори повинні подобатись одночасно всій родині, що певною мірою є компромісом.

  побачити
  Як обрати правильний колір для інтер’єру?

  Як обрати правильний колір для інтер’єру?

  Вибір кольору для нашого помешкання значною мірою залежить від того, в якому приміщенні ми хочемо його застосовувати. Це пов'язано з тим, що кольори по-різному діють на нашу психіку, а застосування певного відтінку в конкретному інтер’єрі впливає на наші відчуття, настрій і навіть загальний психічний та фізичний стан.

  побачити
 • Як колір впливає на інтер'єр

  Як колір впливає на інтер'єр

  Барви, які оточують нас, не лише ті, котрі асоціюються з красивими інтер'єрами і ефектними меблями. Кольори навколо нас безпосередньо впливають на наше сприйняття простору. Правильно підібраний колір може оптично розширити чи зменшити приміщення, опустити стелю, зробити кімнату довшою або коротшою тощо.

  побачити
  Кольори успіху для людей різних професій

  Кольори успіху для людей різних професій

  Вибір кольорів для дизайну інтерєрів має великий вплив на емоції і самопочуття осіб, котрі перебувають у приміщенні, а вміло використаний колір, що підкреслює особливості нашого фаху – це один з важливих чинників професійного успіху.

  побачити
 • Дитячий світ наповнений барвами

  Дитячий світ наповнений барвами

  Дитинство – це безтурботний час, коли, не виходячи з власної кімнати, можна переживати дивовижні пригоди у барвистому світі фантазії. Достатньо ковдри, декількох стільців та гарної уяви – і вже за хвилину можна перевтілитись у героя улюбленої казки. Дитячу фантазію значною мірою стимулює оточення, зокрема кольори, які впливають на настрій і активність малечі.

  побачити
  Спальня - подбай про колір своїх снів

  Спальня - подбай про колір своїх снів

  Ідеальна спальня? Найчастіше асоціюємо її зі спокоєм, інтимністю, відпочинком і тишею. Досягнути душевної гармонії можна за умови, що ми подбаємо про гармонію приміщення, в якому хочемо відпочивати. Одним із найважливіших елементів декору, що впливає на самопочуття, є колір, яким буде пофарбовано стіни в нашій зоні відпочинку.

  побачити