* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАТИ

Досягнення нинішньої ринкової позиції АТ “ФФіЛ “Śnieżka” стало можливим лише завдяки тісній співпраці зі споживачами, які довірились високій якості  виготовленої нами продукції.

Щоб налаодити увесь виробничий цикл відповідно до міжнародних стандартів, вже у жовтні 1997 року ми розпочали впровадження Системи управління якістю за ISO 9001. Отриманий у 1999 році сертифікат підтвердив дотримання компанією “Śnieżka” всіх процедур, які повинні забезпечувати неодмінну якість продукції.

У 2011 р. найвище керівництво компанії прийняло рішення про встановлення і впровадження Системи управління навколишнім середовищем згідно з ISO 14001. Обидві системи були інтегровані та сертифіковані у травні 2012 р. Інтегрована система включає в себе сфери розробки, виготовлення і продажу фарб, лаків, декоративних систем, штукатурок, систем утеплення будівель, шпаклювальних мас, виробів для захисту та декорування деревини, клеїв, імпрегнатів, порошкових фарб і лаків, систем захисту від корозії та запобігання забрудненням. Шляхом реалізації політики інтегрованої системи управління ми хочемо зміцнювати свої провідні позиції у сфері якості виготовленої продукції, а також дбати про навколишнє середовище:

«Необхідною умовою стабільного розвитку нашої компанії є забезпечення клієнтам найвищої якості продукції при врахуванні змінних ринкових умов та уподобань споживачів, а також піклування про навколишнє середовище. АТ “ФФіЛ “Śnieżka”, а також марки, що належать до неї, повинні завжди ототожнюватись з найвищою якістю у всіх сферах своєї діяльності, щоб Клієнти могли без сумнівів і з великим задоволенням користуватися нашими виробами. Завод гарантує також повну відповідність своїх продуктів, позначених екологічним маркуванням, з критеріями екологічного маркування Європейського Союзу. Завдяки реалізації Політики ми хочемо зміцнювати провідну позицію у сфері якості продуктів, що виготовляються, а також запобігати забрудненню довкілля».