* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Пьотр  Мікрут – Голова Правління

Пьотр Miкрут є випускником Гірничо-металургійної академії в Кракові (факультет управління),яку він закінчив з відзнакою у 1995 році. Професійну кар'єру розпочав на посаді керівника маркетингового відділу у товаристві “CHEMAL”, на базі якої було створено Акціонерне товариство “Фабрика Фарб і Лаків “ŚNIEŻKA”. У цьому товаристві він працював у 1995-1997 роках. З 1997 року виконував функції Голови Правління ТОВ  “PPHU 2M”, у якому був також одним з акціонерів. З 30 березня 2004 року займає посаду Голови Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”.

 

Вітольд Васько – Заступник Голови Правління, Директор з економічних питань

Вітольд Васько закінчив Жешувський політехнічний університет (спеціальність: авіація). Пан Вітольд Васько отримав також післядипломну освіту у Малопольській вищій школі маркетингу та управління за спеціальністю “Бухгалтерія та фінанси”. У 2009 році склав іспит на експерта-ревізора. У ході професійної діяльності закінчив численні навчальні курси, у тому числі курс бюджетування, який проводила компанія “Nord Controlling”, курс фінансового планування компанії “Pator”, курс управління якістю, курс управління людськими ресурсами.

Вітольд Васько по черзі працював:

•  у 1989 - 1991 роках на Заводі комунікаційного обладнання Державного авіаційного заводу “Mielec” - референт з технічних питань

• у 1992 - 1994 роках у виробничо-торгівельній компанії “Chemal” - бухгалтер-спеціаліст з інформаційних технологій

•  у 1994 - 1998 роках на Фабриці Фарб і Лаків “Chemal” - директор з фінансових питань

•  у 1998 - 2003 роках у Товаристві  - директор з економічних питань і член Правління.

З 1 квітня 2005 року обіймає посаду Заступника Голови Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”.

 

Йоанна Врубель-Ліпа – Заступник Голови Правління, Директор з питань збуту

Йоанна Врубель-Ліпа закінчила Економічну Академію в Катовіцах (спеціальність: управління і маркетинг). У період з червня 2003 року до жовтня 2004 року була слухачем курсу післядипломного навчання за програмою “The Advanced Certificate in Marketing” у Інституті розвитку бізнесу.

Професійну діяльність розпочала у травні 2000 року в АТ “ФФіЛ “Śnieżka” на посаді спеціаліста з питань маркетингу. З серпня 2003 року до грудня 2004 року обіймала посаду керівника маркетингового відділу, а з січня 2005 року до липня 2006 року працювала заступником Директора з питань збуту та маркетингу. У серпні 2006 року пані Йоанна Врубель-Ліпа зайняла посаду Директора з питань збуту, одночасно виконуючи обов’язки  прокуриста. У грудні 2007 року була призначена на посаду Члена Правління АТ “ФФіЛ “Śnieżka”. З 6 травня 2011 року пані Йоанна Врубель-Ліпа виконує функції Заступника Голови Правління.