* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ

Нагороди і відзнаки, отримані АТ “ФФіЛ “Śnieżka” у 2012 році,  - це також результат здійснюваної послідовної стратегії розвитку. Різноманітність отриманих нагород свідчить про всебічність заходів, які провадяться у різних сферах діяльності компанії, вони також є підтвердженням визнання фінансових результатів, довіри, схвальних відгуків про марку, а також участі компанії у дослідженнях та розробках  і тим самим – у нових технологіях.

14 травня 2008 року у Торгово-промисловій палаті м. Києва відбулась урочиста церемонія нагородження провідних підприємств відзнаками в номінації "Лідер промисловості та підприємництва - 2007". Проект спрямований навідзначення кращих підприємств і підприємців України, які вийшли на передовіпозиції завдяки своїй ефективній діяльності та самовідданій роботікерівників. ТзОВ "Снєжка-Україна" як учасник загальноукраїнського проекту"Промисловість та підприємництво України" та одне з провідних підприємств угалузі лакофарбової продукції була нагороджена громадською відзнакою "Лідерпромисловості та підприємництва України".

Другий рік підряд2006 і 2007 рр. ТзОВ «Снєжка-Україна»являється переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» у номінації«Виробник року лакофарбової продукції».

На основі всеукраїнськогомаркетингового дослідження споживчих вподобань, опитування експертів, оцінціпредставників провідних рекламних агенцій щодо просування товару на ринкувизначалися кращі товари на ринку за якісними характеристиками.

17 листопада 2007 року вНаціональному палаці «Україна» відбулася урочиста церемонія нагородженняпереможців фестивалю-конкурсу «Вибір року», де ТзОВ «Снєжка-Україна» буланагороджена почесною медаллю - яка являється загальнонаціональним знаком якостітретього тисячоліття.

ТзОВ „Снєжка-Україна” визнано найкращим роботодавцем року Львівської області.

Напередодні 2007 року Генеральному директору ТзОВ „Снєжка-Україна” Олександру Голоду вручено почесну грамоту Львівської облдержадміністрації та медаль за перемогу у Всеукраїнському конкурсі на звання „Кращий роботодавець року” серед підприємств Львівщини.

«Sniezka отримала третю медаль «Вибір року»

29 листопада 2008 р. в Національному палаці «Україна» (м. Київ) відбулась церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року». У номінації «Виробник лакофарбової продукції» третій рік поспіль (2006, 2007, 2008 рр.) перемогу отримала ТМ «Sniezka», яку в Україні представляє ТзОВ «Снєжка-Україна».

«Вибір року» – це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням та популяризацією найякісніших і популярних товарів і послуг серед споживачів і експертів-професіоналів. У основу технології вибору найкращих товарів покладено прозору методику, що базується на результатах всеукраїнського маркетингового дослідження споживчих уподобань, оцінюванні експертною радою якісних характеристик товарів, висновках рекламної комісії щодо просування торговельних марок на ринку, думці журі та оргкомітету.

Об’єктивність результатів конкурсу підтверджена перевіркою міжнародної аудиторської компанії «Deloitte». За вісім років роботи в Україні у ньому прийняли участь 96 компаній в 183 номінаціях. «Вибір року» викликає довіру у 41% населення, а медаль є стимулом для покупки у 27% споживачів. ТМ «Sniezka» перемогла конкурентів зі значним відривом, отримавши у підсумку 31% голосів.

Перемога у конкурсі дозволяє використовувати на усій продукції виготовленій «Снєжкою-Україна» і рекламних носіях традиційну медаль «Вибір року» та ще раз підтверджує високу довіру та визнання серед споживачів.

За результатами незалежного аудиту фестивалю-конкурсу «Вибір року-2010», який проводила компанія«Deloitte&Touche», кращим у номінації «Виробник лакофарбової продукції» визнано ТзОВ «Снєжка-Україна» (ТМ «Sniezka»).

Під час визначення кращих товарів/послуг здійснювався аналіз та оцінювалась позиція товару/послуги на ринку, згідно із отриманими результатами всеукраїнського маркетингового дослідження, яке базувалось на оцінках експертної ради,представників рекламних агенцій, споживацьких уподобань, висновків Високого журі та оргкомітету фестивалю. За сумарною сумою результатів, ТзОВ «Снєжка-Україна» (ТМ «Sniezka») набрала найбільшу кількість балів – 29,0 у номінації «Виробник лакофарбової продукції».