* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ПРОЦЕС ПРИЙОМУ НА РОБОТУ

Наша компанія є лідером на ринку виробництва фарб і лаків в Україні. В контактах з оточуючими ми робимо ставку на лояльність, ретельність і партнерство. Схожими принципами ми керуємося у відносинах з нашими працівниками, яким пропонуємо привабливі умови працевлаштування і великі можливості професійного розвитку. Ми ставимо на креативність і колективну роботу. Показником наших дій є безумовне дотримання етичних норм.

Відділ управління людськими ресурсами планує і координує прийом на роботу, а також керує процесом розвитку працівників усієї компанії. Нашим працівникам ми пропонуємо різноманітне внутрішнє і зовнішнє стажування, вивчення іноземних мов, а також фінансування післядипломного навчання. Ми переконані, що найшвидше і найефективніше людина навчається на роботі, приймаючи нові виклики. Тому у компанії “Śnieżka” робиться великий акцент на розвиток працівників через забезпечення їм значної свободи у прийнятті самостійних рішень, а також участі в численних проектах, що дають можливість обміну досвідом.

Долучись до нашої команди!