* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Червоний колір

Червоний є основним кольором і належить до теплих барв. Підвищує фізичну активність, надихає, покращує настрій. Стимулює роботу серця, кровообіг, зміцнює організм, посилює його стійкість. Червоний колір – енергійний, виразний і збуджуючий, надає приміщенню яскравого характеру. Рекомендований для перевтомлених, млявих, позбавлених волі до боротьби людей та тих, хто жадає успіху і гострих відчуттів. Не рекомендується для людей з синдромом хронічної втоми, гіпертонією і тих, хто піддається серйозним стресам.
Насичений і глибокий червоний колір оптично зменшує приміщення, справляє сильний вплив на простір. Гарно виглядає у якості яскравих плям і кольорових акцентів в інтер’єрі. Це ідеальний колір для передпокою або холу. Проте його не рекомендується застосовувати в приміщеннях, де необхідна концентрація уваги. Червоний покращує апетит, тому його варто використовувати в кухні та їдальні, у м’яких і ніжних відтінках. Світлі тони червоного кольору роблять приміщення теплішим, є ідеальними для спальні і дитячої кімнати. Добре в них живеться і легко відпочивається. М’які відтінки червоного рекомендується комбінувати з зелено-жовтими і блакитно-зеленими кольорами - ідеальне поєднання для дітей. Яскравий, соковитий червоний колір чудово гармоніює з блакитно-сірим, кремовим і коричневим і дає надзвичайний контраст з зеленим, жовтим та блакитним.
Будинок з фасадом червоного кольору справляє враження міцного домашнього вогнища і цікаво контрастує з садом. Його можна доповнити коричневим дахом і вікнами.