Яку фарбу вибрати для ванної кімнати? Поради експерта

Ванна кімната, як і кухня, туалет чи пральня – це приміщення, де стіни часто й інтенсивно контактують із водою. Тому в цих приміщеннях зазвичай використовували керамічні покриття для стін. Дійсно, це варто робити там, де стіна безпосередньо контактує зі струменем води (у душовій, навколо ванн і умивальників). Однак решту поверхні можна пофарбувати, маючи впевненість, що вибрана фарба забезпечить належний захист від вологи.

фарба для ванної кімнатиНа ринку можна знайти багато фарб, зокрема і спеціально призначених для кухні та ванних кімнат. Чому варто звернутися до них?
Фарби окремих компаній відрізняються рецептурою, а відтак мають різні властивості й у дещо різний спосіб захищають стіни. Фарба Sniezka Для кухні та ванної кімнати містить у своєму складі добавку срібла й завдяки інноваційній технології SILVER FORMULA допомагає стабілізувати кількість патогенних (тобто хвороботворних) бактерій і грибків на стінах на рівні, найбільш сприятливому для людини.

Часточки срібла чинять антибактеріальну і протигрибкову дію та допомагають забезпечити оптимальні гігієнічні умови у приміщеннях, які зазнають впливу мікроорганізмів. Ця дія триває впродовж усього часу, протягом якого фарба є на стіні. Тому немає необхідності часто перефарбовувати приміщення, щоб забезпечити стінам належний захист.

ванна кімната
Під час фарбування ванної кімнати належний захист поверхні стін однаковою мірою залежить від правильної підготовки їх до фарбування та від власне нанесення фарби. Щодо ванних кімнат, то тут усі дії необхідно виконувати з великою ретельністю й уважністю до дрібниць.
1) Насамперед ретельно очищуємо основу від усього бруду за допомогою води з додаванням мийного засобу. Якщо поверхня вражена грибком, потрібно видалити шари старої фарби, вимити стіну та застосувати протигрибковий засіб (наприклад, Протигрибковий засіб ПУМА).
2) Вирівнюємо можливі виїмки на стінах за допомогою гіпсової суміші або шпаклювальної маси. Після висихання стіни акуратно шліфуємо й очищуємо від пилу.
3) Стіни ґрунтуємо засобом, який рекомендує виробник фарби. Чекаємо, поки стіна гарно висохне, перш ніж приступити до фарбування.

ванна кімната
Завдяки використанню новітніх технологій, які ґрунтуються на результатах досліджень, фарби для ванної кімнати достатньою мірою захищають стіни «мокрих» приміщень від впливу шкідливих факторів. Правильний вибір виробу та відповідне його застосування дають гарантію захисту поверхні на довгі роки.

Галерея:

Яку фарбу вибрати для ванної кімнати?
Яку фарбу вибрати для ванної кімнати?
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал