* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Фарбування

1. Коли стіни вже підготовлені, можемо приступати до їх ґрунтування

Після з’єднання гіпсокартонних плит ми отримуємо два види поверхні для фарбування. Одна з них – шов плити, виконаний зі шпаклівки, основним складником якої є гіпс. Гіпс – це матеріал, який сильно поглинає воду, тому в цих місцях, на швах, фарба висихає значно швидше. Відшліфована шпаклівка є також більш гладенькою, ніж шорстка і необроблена поверхня гіпсокартонної плити по обидва боки від шва. Звичайні поверхневі фарби зафарбують такі поверхні, але не замаскують повністю відмінностей у їх шорсткості. Щоб зробити поверхню цілковито однорідною, потрібно застосувати спеціально розроблену для цієї мети фарбу. Такою є ґрунтувальна емульсійна фарба ŚNIEŻKA ҐРУНТ. Її склад спеціально підібрано таким чином, щоб фарба наносилась одним товстим шаром і робила поверхню гіпсокартонних плит однорідною. У Західній Європі і Сполучених Штатах Америки, де гіпсокартонні плити застосовують уже багато років, такі фарби називають Primer (“праймер”). Фабрика Фарб і Лаків “ŚNIEŻKA” була першим у Польщі виробником саме такої фарби. Ґрунтувальну фарбу “ŚNIEŻKA” виготовляють на основі латексної смоли.

2. Потім фарбуємо стелю двічі (другий шар наносимо після висихання першого),наприклад, білим кольором.

3. У нашому приміщенні білий колір виходитиме на стіни на 8 см – по периметру стін позначаємо цю відстань олівцем, а потім наклеюємо на стіну широку малярну стрічку таким чином, щоб її нижній край проходив точно на визначеному рівні.

4. У такий спосіб отримуємо позначену межу між білим кольором стелі та персиковим стіни – дофарбовуємо колір у кутках і на виступах до нижнього краю стрічки.

5. Наступний етап – фарбування кутків і важкодоступних місць (кутків, над плінтусом, навколо розеток і ламп)

6. Потім приступаємо до фарбування валиком повністю поверхні стін – так само, як і при фарбуванні стелі, наносимо смуги фарби, що заходять одна на одну.

Після висихання першого шару фарби наносимо другий

- Фарбування стін починаємо з важкодоступних місць (наприклад, за радіаторами опалення) і кутових частин. Такі поверхні найкраще фарбувати пензлем або малим вузьким валиком.

- Великі поверхні стін фарбуємо валиком (18-25 см),наносячи фарбу вертикальними рухами в напрямку “вгору – вниз”, а потім “справа наліво”. Фарбування кожного фрагменту завжди закінчуємо рухами валика в одному й тому самому напрямку.

- Наступні фарбовані фрагменти слід поєднувати способом "мокрим по мокрому"

- Фарбуючи одну поверхню, наприклад, стіну, не слід робити ані перерв у роботі, ані виправлень напівсухого покриття.

- Фарби на валик набираємо багато й розподіляємо її по основі ретельно та рівномірно. Важливо, щоб валик не залишався "сухим".

- Якщо кольори насичені, не рекомендується робити виправлень на окремих ділянках після висихання фарбованого покриття, а слід фарбувати всю стіну

- Ведення валиком по фарбованій поверхні має бути легким – без притискання його до основи.

- Під час малярних робіт не допускати виникнення протягів у приміщенні.