* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Всеукраїнська акція "Вигравай на старті"

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що компанія «Снєжка-Україна» започатковує всеукраїнську промо-кампанію, яка діє у торгових точках у період з 1.05.2019 по 30.09.2019 р. Шукайте виграшні фішки у шпаклівках ST10 та FD12 та отримуйте призи:

 

  • 25 000грн (5 сертифікатів по 5000грн)
  • 1500 футболок
  • 700 комбінезонів
  • 500 рюкзаків

Офіційні правила участі в рекламній акції «Вигравай на старті!»

(надалі – «Правила»)

 

1. Організатором рекламної акції «Вигравай на старті» (далі — «Акція» або «рекламна Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Снєжка-Україна», що знаходиться за адресою: 81000, Україна, Львівська область, м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а (далі — «Замовник»).

2. Акція триває з «00» годин «01» хвилин «01» травня 2019 року до «16» годин «20» хвилин «30» вересня 2019 року включно (далі - «період проведення Акції»).

3. Акція проводиться на всій території України (далі - «місце проведення Акції»),за винятком АР Крим та тимчасово окупованих територій України, що визначені у Законі України «Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Законі України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», а також території, на якій проводиться здійснюється Операція об’єднаних сил.

4. Продукція, що бере участь у рекламній Акції (далi - «Акційна продукція» або «Продукція»)

ACRYL-PUTZ ST10 START ГІПСОВА ШПАКЛЮВАЛЬНА ГЛАДЬ 2 в 1 СТАРТ+ФІНІШ (упаковка 2 кг, 2,5 кг, 5 кг, 20 кг) та ACRYL-PUTZ FD12 FASAD ШПАКЛЮВАЛЬНА ГЛАДЬ ЦЕМЕНТНО-ПОЛІМЕРНА (упаковка 5 кг, 20 кг) які містять акційне позначення у вигляді стікеру «Вигравай на старті»

5. Участь в Акції

5.1. В Акції можуть брати участь громадяни України, які проживають на території України та досягли повноліття (18 років) і які придбали Акційну продукцію (далі — «Учасники» або «Учасники Акції»). Фактом участі в Акції кожен Учасник підтверджує свою повну згоду з усіма умовами даних Правил.

5.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора рекламної Акції та будь-яких інших компаній, що беруть участь у підготовці та проведенні рекламної Акції, а також їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки),а також малолітні та неповнолітні особи.

5.3. Участь у рекламній Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

5.4. Учасником рекламної Акції вважається особа, яка відповідає вимогам пп. 5.1–5.2 цих Правил, придбала акційну продукцію, зареєструвала унікальний Код, зазначений на упаковці Акційної продукції, та належним чином в період проведення Акції виконала всі Правила та умови цієї Акції, що викладені нижче.

5.5. Кожен Учасник може брати участь в Акції необмежену кількість разів.

5.6. Для участі в рекламній Акції Учаснику необхідно:

5.6.1. Придбати в період проведення рекламної Акції продукцію з спеціальним стікером «Акція», що вказана в п.4 цих Правил, в будь-якій кількості.

5.6.2. Знайти усередині упаковки картку з унікальним акційним Кодом та із зазначенням виду Подарунку.

5.6.3. Зареєструвати акційний Код, зателефонувавши за номером гарячої лінії Акції 0800 500 822 та отримати подальшу інформацію від оператора щодо деталей подальшого отримання Подарунку. Учасник Акції має зареєструвати акційний Код до «16» години «20» хвилин «30» вересня 2019 року включно.

5.6.4. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів на номер гарячої лінії Акції 0800 500 822 є безкоштовними. Дзвінки з номерів будь-яких мобільних операторів тарифікуються за дійсними тарифами вихідних дзвінків у межах України. Прийом дзвінків, для реєстрації акційного Коду здійснюється в робочі дні з 08:00 до 16:20 ( за винятком святкових і вихідних днів).

5.6.5. Кожен Учасник Акції може зареєструвати необмежену кількість акційних Кодів.

5.6.6. Кожний акційний Код можна зареєструвати лише один раз за весь період проведення Акції.

6. Загальна кількість подарунків, що можуть отримати Учасники Акції:

· Грошовий сертифікат на суму 5000 грн – 5 од.

· Футболка – 1500 од.

· Комбінезон – 700 од.

· Рюкзак – 500 од.

6.1. Такий подарунок як «Грошовий сертифікат», зазначений в п.6 цих Правил надає Учаснику, що став його володарем, право на отримання будь-якої продукції ТзОВ «Снєжка-Україна» на суму до 5000 грн. відповідно до вказаного номіналу в Акційній картці.

6.2. Подарунок «Грошовий сертифікат» може бути використаний Учасником на отримання продукції, яка виготовляється та/або реалізується ТзОВ «Снєжка-Україна»в т.ч. на отримання продукції, яка виготовляється ТзОВ «Снєжка-Україна» в інтересах третіх осіб.

Подарунок «Грошовий сертифікат» не може бути використаний Учасником на отримання продукції - пінополістирольних плит, які реалізовуються під ТМ FOVEO TECH.

6.3. Кількість подарунків Акції є обмеженою та становить зазначену вище кількість кожного виду подарунків Акції.

6.4. Організатор рекламної Акції залишає за собою право збільшити загальну кількість моментальних подарунків Акції або включити до рекламної Акції додаткові подарунки, що не передбачені цими Правилами. У разі, якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому п. 11.2 цих Правил.

6.5. Зовнішній вигляд подарунків Акції може відрізнятися від зовнішнього вигляду моментальних подарунків Акції, зображених у інформаційних та рекламних матеріалах Акції.

6.6. Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції тільки за умови виконання ними усіх вимог, передбачених цими Правилами.

7. Умови передачі подарунків Акції Учасникам:

7.1. Для того, щоб отримати подарунок Акції, що зазначений у п.6 цих Правил, Учаснику Акції необхідно:

7.1.1. Зареєструвати 1 (один) або більше акційних кодів Акційної продукції, згідно з п.5.6.3 цих Правил.

7.1.2. Учасникам Акції, після реєстрації акційного Коду, Організатор здійснить передачу подарунків шляхом їх відправки кур’єрською службою Нова пошта, на номер відділення Нова пошта в населений пункт, які Учасник вкаже при реєстрації акційного Коду.

7.1.3. Учасник Акції, який знайшов картку із зазначенням подарунку «Грошовий сертифікат», під час реєстрації акційного Коду має повідомити оператору електронну пошту, або номер телефону, на які йому буде надісланий актуальний на момент реєстрації прайс на продукцію ТОВ «Снєжка-Україна». Згідно цього прайсу Учасник може обрати Акційну продукцію ТОВ «Снєжка-Україна» на відповідну суму «Грошового сертифікату».

7.1.4. Протягом 10днів з дня реєстрації акційного Коду, Учасник, який знайшов картку із зазначенням подарунку «Грошовий сертифікат», надсилає Організатору своє замовлення на обрану Акційну продукцію ТОВ «Снєжка-Україна» на електронну пошту, або на номер телефону, за якими він отримав прайс ТОВ «Снєжка-Україна», а також надсилає копію власного паспорту громадянина України (сторінки 1, 2, 3, 4),копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та фотографію виграшної фішки.

Учасники, які знайшли картку із зазначенням подарунку іншого ніж подарунок «Грошовий сертифікат», в момент реєстрації акційного Коду повинні повідомити Організатору відомості у форматі: Прізвище, ім’я та по батькові, контактний мобільний номер телефону, реквізити відділення доставки «Нова Пошта» для відправки призу та адреса електронної пошти (за бажанням).

7.1.5. Обрана Учасником продукція формується і відправляється Організатором шляхом її відправки кур’єрською службою Нова пошта, на номер відділення в населений пункт, які Учасник вказав при реєстрації акційного Коду.

7.1.6. Грошовий сертифікат може бути використаний Учасником одноразово в межах відповідної суми Грошового сертифікату на обрану ним Акційну продукцію, без можливості доплати.

7.1.7. В будь-якому іншому місці продажу продукції ТОВ «Снєжка-Україна» Учасник не може використати Грошовий сертифікат

7.1.8. Термін передачі Організатором подарунків Учасникам Акції складає 30 днів після реєстрації Учасником акційного Коду.

7.1.9. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання усіх документів, передбачених цими Правилами, є необхідною умовою отримання Акційної продукції. Ненадання/неповне надання визначених вище документів, або надання їх пізніше вказаного у пунктах 7.1.4. строку, а також невиконання усіх передбачених цими Правилами умов позбавляє відповідного Учасника Акції права на отримання Акційної продукції. При цьому такий Учасник Акції вважається таким, що відмовився від отримання Акційної продукції та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації. В такому разі Організатор Акції вирішує долю такої Акційної продукції на власний розсуд.

8. Оподаткування подарунків Акції

8.1. Оподаткування вартості подарунків Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України.

8.1. Організатор проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб – Учасників Акції, що стали володарями подарунків Акції згідно умов Акції

9. Обмеження

9.1. Заміна подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заміна подарунків Акції на будь-які інші товари не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

9.2. Відповідальність за якість подарунків рекламної Акції несе їх виробник.

9.3.Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не беруть на себе відповідальність за будь-які суперечки щодо подарунків рекламної Акції. Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не вступають у будь-які суперечки з приводу визнання будь-яких осіб Учасниками рекламної Акції і визначення прав на отримання подарунків Акції. Організатор рекламної Акції та їх уповноважені особи не несуть відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.4. Організатор рекламної Акції не несе відповідальності за використання відповідних подарунків рекламної Акції після отримання їх Учасниками Акції.

9.5. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу кур’єрських служб, служб поштового зв’язку, в тому числі електронної пошти, за будь-які помилки співробітників Укрпошти та/або співробітників будь-яких інших підприємств/установ/організацій, які забезпечують обмін інформацією між Учасниками Акції Організатором, чи вручення подарунків Акції в рамках проведення рекламної Акції, внаслідок яких поштові/кур’єрські відправлення Учасників Акції не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або внаслідок яких Учасники Акції не отримали відповідні подарунки Акції.

9.6. Організатор вважається таким, що виконав зобов’язання з передачі подарунків Акції Учасникам, які отримали право на їх отримання з моменту передачі такого подарунку Акції до поштового відділення або до служби кур’єрської доставки. Організатор не несе відповідальності за неотримання, несвоєчасне отримання Учасниками подарунків Акції, що сталися не з його вини.

9.7. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати подарунок Акції Учасником Акції згідно з умовами цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Організатора. Такий Учасник Акції не має права вимагати жодних пільг та компенсацій.

10. Надання інформації

10.1. Акція має на меті просування продукції субмарки ACRYL-PUTZ®, формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на вказану продукцію, стимулювання та створення сприятливих умов для збуту та просування на ринку зазначеної продукції.

10.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції надає свою згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі – «Персональні дані»).

10.3. Беручи участь у рекламній Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (у т. ч. шляхом передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором рекламної Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Зокрема, фактом участі в рекламній Акції Учасник погоджується на безоплатне використання Організатором його імені, прізвища, фотографії або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. на публікацію (в т. ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю з представниками ЗМІ. Також, беручи участь в рекламній Акції, Учасник погоджується отримувати інформацію, повідомлення (в т. ч. рекламного характеру) без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положеннями ЗУ «Про захист персональних даних» та зі ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

10.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, права суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

10.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів із ними).

10.6. Власником бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

11. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

11.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також порядку отримання подарунків Акції здійснюється шляхом розміщення Правил Акції на веб-сайті www.sniezka.ua у термін з «01» травня 2019 року до «30» вересня 2019 року включно.

11.2. Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором рекламної Акції протягом усього терміну проведення рекламної Акції. Зміна та/або доповнення Правил та умов рекламної Акції можливі у випадку їхнього затвердження Організатор рекламної Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про Правила та умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил та умов.

12. Інші умови

12.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатор рекламної Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора рекламної Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

12.2. Беручи участь у рекламній Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами рекламної Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т. ч. від дотримання механізму, порядку та терміну проведення рекламної Акції та/або отримання подарунків Акції та ін.) вважається відмовою Учасника від участі в рекламній Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора рекламної Акції будь-якої компенсації.

12.3. Ця рекламна Акція дійсна лише для роздрібних покупців Акційної продукції..

12.4.Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

12.5. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.