* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Тренди 2015

Найпростішим, найбільш економічним способом зміни нашого оточення є перефарбовування домашнього інтерєру. І не тільки у фізичному аспекті - адже кольори впливають також на нашу психіку. Освіжені стіни поправляють мешканцям настрій, приносячи релакс або додаючи енергії.

решта галереї трендів

 • Тренди 2016

  Тренди 2016

  2016 рік несе із собою нові досягнення, наукові відкриття, ідеї та рішення. Те, що донедавна було майбутнім, нині стало сьогоденням. Світ змінюється дедалі швидше, а разом із ним – середовище, в якому ми живемо. Кольори, які починають домінувати в інтер’єрах будинків і на вулицях міст, є своєрідним відображенням нашого часу – реалій, настроїв та уподобань, характерних для другої декади XXI сторіччя. У ПАЛІТРІ КОЛЕКЦІЇ ŚNIEŻKA NATURE ВИ ЗНАЙДЕТЕ БАГАТО ВІДТІНКІВ, ЯКІ НАДАДУТЬ ІНТЕР’ЄРУ ПРИВІТНОГО Й ОПТИМІСТИЧНОГО ХАРАКТЕРУ, ЩО ВІДПОВІДАЄ НАЙНОВІШИМ ТРЕНДАМ. НЕ БУДЕМО КОПІЮВАТИ ВІДОМІ РІШЕННЯ – ДАМО СОБІ МОЖЛИВІСТЬ НАДИХНУТИСЯ.
  побачити
 • Тренди 2013

  Тренди 2013

  Приватний будинок, оригінальний інтер´єр, неповторна атмосфера. Кожен з нас мріє про власний винятковий простір. Коли плани та мрії починаємо реалізовувати, маємо дилему: що вибрати? Яке прийняти рішення, коли від різних ідей та фантазій голова іде обертом? А, може, просто наслідувати найсучасніші тренди? 2013 рік несе свої свіжі віяння білого кольору та його різних відтінків, волошково-синього, а також сріблясто-сірого – це ті барви, які особливим чином підкреслюють інтер´єр. Їх можна поєднувати з енергійними кольорами: сонячно-жовтим, червоним та оранжевим. Такій модній колористиці характерні легка елегантність, свіжість та юнацький характер. Для інтер´єрних рішень 2013 року властиве поєднання контрастів: темно-сірий колір зі сніжно-білим, насичений червоний з холодно-синім або різнобарвними пастельними, які походять з п’ятдесятих років. Натхнення черпаємо з найрізноманітніших джерел: захоплюємось екологічною архітектурою, дизайнами в стилі модернізм чи голлівудського арт-деко або футуристичними матеріалами і технологіями. Незалежно від рішень, новий колір змінить наш інтер´єр і стан душі, дозволить з оптимізмом дивитись у майбутнє…
  побачити