* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Бежевий колір

Рожевий, персиковий і бежевий кольори входять до надзвичайно багатої палітри пастельних барв. Це світлі, спокійні кольори зі значною домішкою білого. Їх можна застосовувати у будь-яких приміщеннях і довільно поєднувати з іншими барвами, особливо з чистими кольорами веселки. Ці кольори можна використати в інтер’єрах, які хочемо зробити жвавішими, наприклад, в дитячих кімнатах, оскільки вони утворюють чудовий контраст з пастельними тонами.
Беж символізує здоров’я і надійність, має здатність покращувати апетит. В кімнаті може мати заспокійливий вплив. Поруч з цим кольором інші тони виглядають глибшими і світлішими. У поєднанні з зеленим створює палітру кольорів землі. Така кольорова гама підходить практично для будь-якого приміщення. Цей колір можна також комбінувати з жовтим, рожевим або навіть з темними відтінками помаранчевого. Надзвичайно елегантно виглядає з темно-фіолетовим, сірим і оранжево-червоним. Беж використовується для створення спокійного, розслаблюючого фону, який можна оздобити багатьма цікавими способами, наприклад, додати нешироку смугу іншого кольору або підкреслити його шторами з орнаментом.бежевий колір