Білі фарби для фасаду

Біла фасадна фарба Śnieżka: надійний захист та стильний вигляд вашого будинку

Шукаєте недорогий, простий у роботі та надійний матеріал для фінішного оздоблення будинку? Спробуйте білу фасадну фарбу Снєжка Standart Fasad. Вона підходить для будь-яких поверхонь, створюючи білосніжне покриття, стійке до атмосферних впливів. А ще її можна тонувати, тому вам не доведеться обирати іншу фарбу для декору чи акцентних елементів.

Чим особлива біла фасадна фарба Śnieżka?

Standart Fasad — це універсальна акрилова емульсія, яку можна застосовувати для зовнішніх робіт, або приміщень з підвищеною вологістю. Вона має відмінну покривну здатність та чудову адгезію з різними поверхнями. Нею можна фарбувати все: гіпсокартонні конструкції, бетонні стіни, цемент, цеглу, дерев'яні поверхні та різноманітні види штукатурки. Це дійсно універсальний матеріал, який надійно захищає та прикрашає зовнішні стіни будівель.

Чому Śnieżka Standart Fasad обирають професійні малярі?

  • Вона утворює ідеальне покриття всього за 2 шари;
  • Легко наноситься будь-яким інструментом: валиком, пензлем, розпилювачем;
  • Швидко сохне, перший шар за 4 години;

Власники будинків відмічають, що біла фасадна фарба Снєжка не вигорає на сонці, зберігаючи привабливий вигляд протягом багатьох років. Вона також запобігає появі плісняви, адже забезпечує "дихання" стін та відвід вологи. А ще фасади, покриті акриловою емульсією, тішать простим доглядом.

Як застосовувати білу фарбу для оздоблення фасаду Śnieżka?

Професійні малярі знають, що правильна підготовка основи — це запорука якісної роботи. Перед фарбуванням потрібно вирівняти основу, позбавитись від тріщин чи вибоїн. Щоб зміцнити поверхню, її варто обробити ґрунтівкою глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GR43. Цей етап дозволить зменшити вартість фінішного фарбування, адже ґрунтування знижує поглинальні властивості поверхонь і розхід матеріалів.

Підготувавши основу, можна переходити до фарбування. Підберіть теплий, сонячний день, коли температура повітря в межах від +5 до +25°C. Нанесіть перший шар емульсії за допомогою валика чи розпилювача та зачекайте 4 години. Після підсихання першого шару можна наносити другий та насолоджуватись результатом роботи. Дотримавшись наших рекомендацій, ви отримаєте стійке покриття та надійний захист фасадів від атмосферних впливів.

Як правильно тонувати білу фасадну фарбу Śnieżka?

Більшість будинків з білими фасадами мають акцентні елементи у вигляді контрастних оздоблень вікон, кутів чи дверей. Або ж цілі контрастні зони, що перетворюють візуально пласкі стіни на рельєфні та динамічні. Щоб створити подібний ефект та оригінально пофарбувати будинок, не потрібно купувати різні види фарб. Білу фарбу для оздоблення фасаду Śnieżka Standart Fasad можна затонувати в будь-який колір за допомогою пігменту Колорекс. Це настільки просто, що впорається навіть новачок у малярній справі.

У лінійці концентрованих пігментів Колорекс є понад 10 відтінків, які можна використовувати для зовнішніх робіт. Обирайте один колір, або змішуйте декілька пігментів, отримуючи неповторний відтінок. Тонуйте фарбу у невеликій ємності, поступово додаючи пігмент. Пофарбуйте невелику ділянку стіни та оцініть результат після повного висихання. Потрібен інтенсивніший колір — додайте пігменту. Щоб зменшити насиченість, розбавте білою фарбою. Експериментуйте та тестуйте результати, допоки не знайдете свій унікальний колір.

Де купити білу фарбу для оздоблення фасаду Śnieżka?

Продукцію фірми Снєжка ви легко знайдете у будь-якому місті України, адже вона представлена у більшості будівельних магазинів, мережевих гіпермаркетах, в господарчих крамницях та на ринках. Ми ж радимо купувати матеріали для ремонту у фірмових салонах Śnieżka, або ж в магазинах офіційних партнерів. Щоб знайти найближчу точку продажу, переходьте за посиланням та обирайте своє місто. Там ви знайдете адреси усіх партнерів виробника та зможете придбати якісні матеріали для ремонту.

Основний
канал
Корпоративний
канал