Ґрунтівки і шпаклівки

Ґрунтівки та шпаклівки Śnieżka: вибирайте найкращі матеріали для ремонту

Підготовка стін до фарбування, наклеювання шпалер чи декоративної штукатурки неможлива без двох матеріалів: шпаклівки та ґрунтівки. Перша допомагає вирівняти основу та досягти ідеально гладкої текстури, а друга її зміцнює, знижує поглинальні властивості та покращує адгезію з декоративними покриттями. В каталозі компанії Śnieżka ви знайдете лінійку оздоблювальних матеріалів ACRYL-PUTZ, яку обирають професіонали. Ґрунтівки та шпаклівки для стін Снєжка цінують за якість, надійність та зручність в роботі.

Шпаклівка для стін Снєжка: види та особливості

Матеріали для облицювання стін та стелі обирають, відповідно до типу поверхні та особливостей приміщення. В каталозі компанії Снєжка ви знайдете шпаклівку для різних робіт, від дрібного ремонту тріщин до капітального вирівнювання стін у квартирі чи облицювання фасаду. Лінійка ACRYL-PUTZ пропонує сухі шпаклювальні суміші на основі гіпсу чи цементу, а також готові акрилові шпаклівки. Тому обирайте матеріал, з яким вам зручно працювати, та отримуйте міцні, ідеально гладкі поверхні під будь-яке декоративне покриття.

Сухі шпаклівки для стін Снєжка бувають декількох видів:

  • Універсальна гіпсова шпаклівка ACRYL-PUTZ® ST10, призначена для внутрішніх робіт. Вона еластична, зручна у роботі та досить міцна після застигання. А ще вона здатна вирівнювати поодинокі заглиблення до 30 мм, хоч оптимальний шар нанесення складає від 1 до 3 мм. Ця суміш чудово підійде для вирівнювання стелі та стін у спальні, вітальні, коридорі та інших приміщеннях з нормальною вологістю.
  • Гіпсова штукатурка ACRYL-PUTZ® TG50 допомагає виправити помітніші дефекти та глибокі виїмки, адже наноситься товщим шаром, від 5 до 30 мм, а в деяких місцях — до 50 мм. Завдяки унікальному складу та дрібній фракції наповнювачів, ця штукатурка затирається до глянцю та одразу готова до фарбування.

Для обробки фасадів та відновлення зовнішніх стін існує цементно-полімерна суміш ACRYL-PUTZ® FD12. Це міцна, вологостійка шпаклювальна гладь, яка легко витримує перепади температур та інші атмосферні чинники. Це оптимальний матеріал для зовнішніх робіт, а також вологих приміщень: ванни, душової зони, сауни чи кухні.

  • В лінійці сухих шпаклівок також є спеціальна маса ACRYL-PUTZ® MS30 для розшивки гіпсокартонних плит, ремонту тріщин та монтажу перфорованих кутників. Усе це можна робити без використання армувальної стрічки, адже у складі цієї суміші є полімерні смоли та волокна целюлози. Вона відрізняється відмінною адгезією до будь-яких поверхонь та підвищеною міцністю після висихання.

Особливе місце в лінійці ACRYL-PUTZ займають готові шпаклювальні суміші, які значно спрощують та пришвидшують оздоблювальні роботи. Їх можна використовувати для вирівнювання поверхонь та створення декоративних ефектів, не витрачаючи час на замішування суміші. Вони неймовірно зручні у роботі, адже можуть наноситись шпателем, валиком чи методом розпилення. Готові шпаклівки дозволяють заощадити час та позбавитись пилу, адже деякі з них можна наносити "мокрим по мокрому" та застосовувати мокру обробку.

Ґрунтівки для стін Снєжка: запорука якісного ремонту

Ґрунтування є обов'язковим етапом роботи перед шпаклюванням поверхонь та декоративним покриттям. Він дозволяє зміцнити нові та сипкі основи, знизити їх поглинальну здатність, а також покращити адгезію зі штукатуркою, шпаклівкою, фарбою чи шпалерами. Ґрунтуванням не можна нехтувати, адже від правильної підготовки основи залежить надійність фінішного покриття та довговічність ремонту.

Обирайте Ґрунтівки для стін Снєжка: ACRYL-PUTZ® GR46, або ACRYL-PUTZ® GR43. Обидва засоби є універсальними, тому підходять для нанесення на будь-які основи всередині приміщень та ззовні. Це ґрунтівки глибокого проникнення, які ефективно просочують та зміцнюють будь-які поверхні: цементі, гіпсові, бетонні, легкобетонні та інші. Ґрунтуйте основу перед фарбуванням, керамічною плиткою чи шпалерами, щоб фінішне покриття прослужило довше.

Основний
канал
Корпоративний
канал