Фасадні фарби

Фасадні фарби Śnieżka: 10 років захисту та стійкого кольору

 Акрилові фарби – одні з найбільш популярних засобів для захисту і декорування зовнішніх стін будинків та інших споруд. Фасадні фарби Śnieżka підходять для нанесення на різні основи: дерево, гіпсокартон, цеглу, штучний камінь, в також різноманітні види штукатурки. Їхня унікальна структура забезпечує легке нанесення, хороше зчеплення з будь-якою поверхнею та стійке покриття.

Фасадні фарби Śnieżka мають декілька переваг:

  • Стійкі до будь-яких погодних умов;
  • Забезпечують паропроникність;
  • Захищають від вологи;
  • Не вигорають на сонці;
  • Прості у використанні і догляді;
  • Підходять для внутрішніх і зовнішніх робіт;
  • Безпечні та екологічні.

Фасадні фарби Śnieżka витримують будь-які погодні умови, будь-то спека, зливи чи різкі перепади температур. Вони мають підвищений вологозахист, тому не вбирають вологу, тим самим захищаючи основу від вогкості та руйнування. При цьому вони пропускають пару, дозволяючи "стінам дихати" та відводити зайву вологу з приміщення. А ще вони не піддаються впливу ультрафіолету, тому зберігають колір і структуру протягом багатьох років.

Акрилові водоемульсійні фарби мають еластичну структуру, що забезпечує відмінну покривну здатність та економний розхід. До прикладу, для нанесення одного шару Śnieżka Extra Fasad на 5-6 м² площі знадобиться 1 кг емульсії. Для Śnieżka Standart Fasad заявлений розхід 4-6 м² на 1 кг. Але пам'ятайте, що розхід залежить від матеріалу основи, адже пористі поверхні вбирають більше продукту. Щоб знизити розхід матеріалів, потрібно правильно підготувати та заґрунтувати поверхню перед фарбуванням.

Головною перевагою продукції Śnieżka є простота використання та довговічність. Для нанесення водоемульсійної емалі не потрібно володіти особливими навичками чи інструментами. Достатньо мати пензель або валик, правильно підготувати поверхню та пофарбувати у два шари. Після висихання ви отримаєте стійке лакофарбове покриття, за яким легко доглядати. Більшість фарб від Śnieżka можна мити за допомогою м'якої губки та мильного розчину. Хоча здебільшого у цьому не буде потреби, адже пил та бруд не затримуються на поверхні, змиваючись дощами.

Безпека для людей та довкілля

Фарби компанії Śnieżka не містять токсичних речовин і не мають різкого запаху. Їх можна використовувати для зовнішніх та внутрішніх робіт без захисних засобів. Вони водорозчинні, тому легко змиваються зі шкіри та малярних інструментів. А ще вони безпечні для екології, що підтверджується маркуванням "Зелений журавлик". Це екологічний сертифікат, визнаний у 60 країнах світу.

Як використовувати фасадні фарби Śnieżka?

Фасадна фарба Sniezka Extra Fasad має 10 років гарантії, захищаючи будівлі від негативних впливів навколишнього середовища. Але довговічність покриття залежить від правильної підготовки основи та умов проведення малярних робіт. Щоб досягти максимальної стійкості покриття, розділіть роботу на три етапи:

  • Підготовка основи;
  • Тонування;
  • Фарбування.

На першому етапі потрібно ретельно підготувати основу до фарбування, вона має бути рівною, чистою і сухою. Тому видаліть залишки старих оздоблювальних матеріалів, помийте від пилу, позбавтеся жирних плям і грибка. Всі тріщини та нерівності вирівняйте шпаклівкою або штукатуркою. Якщо стіни пористі або осипаються, обробіть їх ґрунтовкою глибокого проникнення. Дочекайтеся повного висихання поверхні. Цементно-вапняну штукатурку можна декорувати через 4 тижні після нанесення.

Наступний етап підготовки до малярних робіт – тонування. У базовому варіанті фасадні фарби Sniezka мають білий колір. Їх можна використовувати одразу або тонувати, вибравши один із "фасадних" відтінків. Створюйте свій унікальний колір, змішуючи фарбу з барвниками Колорекс. Або вибирайте відтінок у каталозі NCS, адже фасадні фарби можна тонувати на спеціальному обладнанні. Пам'ятайте, що після висихання відтінок поверхні може дещо відрізнятися від зразка.

Перед фарбуванням фасадні фарби Sniezka потрібно ретельно вимішувати до однорідного стану та кольору. Завдяки еластичній структурі фарбу зручно наносити будь-яким способом: валиком, пензлем або розпиленням. Для створення максимального захисту та глибини кольору наносьте фарбу в два шари, витримуючи інтервал між фарбуваннями 3-4 години. Зовнішні роботи слід виконувати в суху погоду за температури від +5°C до +30°C.

Фасадні фарби Śnieżka: купити в Україні

У нашому каталозі представлена вся лінійка продукції компанії Sniezka. В нас є універсальні засоби для всіх матеріалів: Sniezka Extra Fasad та Standart Fasad у різному об’ємі від 1,2 кг до 14 кг. А також унікальна акрилова фарба Бетон-підлога для бетонних підлог, огорож та інших поверхонь. Вибирайте якісні товари для ремонту та замовляйте з доставкою по Україні.

Основний
канал
Корпоративний
канал