Емалі спеціального призначення

Емалі спеціального призначення Śnieżka: надійне покриття для найскладніших умов

Обираючи емаль для фарбування будь-якого виробу чи поверхні, варто зважати на умови, в яких вони експлуатуються. Адже не всі поверхневі фарби можуть витримувати високі температури, постійну дію ультрафіолету чи механічні навантаження. Для таких умов потрібно особливо стійкі матеріали — емалі спеціального призначення Śnieżka. В цій лінійці ви знайдете засоби для фарбування підлоги, дахів, радіаторів та іржавих поверхонь. Ми детально познайомимо вас з кожним продуктом із цієї лінійки.

Емаль для радіаторів Śnieżka

Більшість поверхневих фарб жовтіють від нагрівання, а деякі ще й виділяють неприємний запах. Саме тому існує спеціальна емаль для радіаторів Śnieżka, яка дозволяє швидко відновити радіатори та труби опалення. Вона створює стійке покриття, що впевнено витримує нагрівання +80ºC та зберігає білосніжний колір протягом багатьох років. Цю модифіковану емаль можна використовувати для різних поверхонь: стальних, чавунних, дерев'яних, бетонних та інших. Виключенням є мідь та інші кольорові метали.

Щоб отримати стійке покриття, важливо ретельно очистити радіатори від старої фарби та іржі. Спочатку дротяною щіткою, а потім наждачним папером. Ділянки відкритого металу варто обробити ґрунтівкою глибокого проникнення Урекор S. Цю емаль зручно наносити різними методами. Для кращого результату нанесіть два шари фарби, витримуючи між ними 4 години. Зачекайте 24 години для повного висихання.

Емаль для дахів Śnieżka

Дахи будинків, водостічні труби та металеві підвіконня — все це з часом вигорає на сонці та має тьмяний, непривабливий колір. Щоб відновити ці поверхні, використовуйте Емаль для дахів Śnieżka. Це полівініл-акрилова фарба для зовнішніх робіт, якою можна покривати сталеві, алюмінієві та оцинковані поверхні. А ще плаский шифер, бетон, штукатурку та фосфоровані поверхні. Ця фарба має багато переваг:

  • Вона швидко сохне, адже поєднує функції ґрунтівки та фарби;
  • Утворює міцне та еластичне покриття;
  • Стійка до корозії, ультрафіолету та інших атмосферних факторів;
  • Має широку палітру кольорів.

Вагомою перевагою саме цієї емалі є палітра із 17 кольорів, серед яких є білий, чорний, сірий, графітовий, декілька відтінків коричневого та зеленого. З таким різноманіттям ви легко оберете колір, який підійде для вашого даху, підвіконь чи огорожі. Якщо ви плануєте самостійно виконувати малярні роботи, завантажте технічну карту виробу на нашому сайті та ознайомтесь із детальним способом використання.

Чим фарбувати іржаві поверхні?

Вам потрібно швидко відновити іржаві ворота, огорожу, промислове обладнання чи будь-яку металеву конструкцію? Використовуйте емаль на іржу Śnieżka, яка ефективно захищає сталеві та чавунні вироби. Це спеціальна ґрунтемаль 3в1, яку дозволено наносити на іржаву поверхню, попередньо провівши лише механічну очистку.

Чим особлива емаль на іржу Śnieżka?

  • Має чудову адгезію з іржавою поверхнею;
  • Легко наноситься та швидко сохне;
  • Стійка до ультрафіолету та атмосферних впливів;
  • Має палітру із 39 кольорів з різноманітними ефектами: матовий, глянцевий, ефект молотка та металевої структури;
  • Забезпечує 8 років надійного захисту металу.

Це універсальна фарба, яка надійно захищає нові сталеві та чавунні вироби, та не менш ефективно відновлює старі покриття. Нею можна фарбувати практично все: обладнання, автомобільну техніку, будь-які металеві конструкції, ворота та багато іншого. Але виробник не рекомендує застосовувати цю емаль на поверхнях, що піддаються стиранню, наприклад на металевих сходах чи комунікаційних шляхах.

Емаль для підлоги Śnieżka

Дерев'яні тераси та підлоги з часом втрачають привабливість, адже в місцях найбільшого навантаження стирається декоративне покриття. Відновити його можна за допомогою спеціальної емалі для підлоги Śnieżka. Вона призначена для дерев'яних та деревопохідних поверхонь у приміщенні та на дворі. Особливо ті, що піддаються стиранню. Наприклад, підлоги, дерев'яні перила на сходах чи садові меблі. Обирайте один із трьох відтінків горіха та отримуйте зносостійкі поверхні.

Жаростійка Серебрянка Śnieżka

Більшість існуючих емалей не здатні витримувати надвисокі температури, тому їх не рекомендовано використовувати для фарбування пічок, елементів вихлопної системи автомобілів чи промислового обладнання, яке сильно нагрівається. Проте існує жаростійка Серебрянка Śnieżka, яка здатна витримувати температуру до +500ºC. Це термостійка силіконова емаль, яка має відмінну адгезію з чавунними та сталевими елементами. Вона має невеликий розхід (до 15 м²/л) та чудову покривну здатність.

Наносити Серебрянку можна різними методами: пензлем, розпиленням або зануренням в 1 або 2 шари. Важливо, щоб температура поверхні була меншою за 30ºC. Перед нанесенням потрібно ретельно очистити поверхні металевою щіткою, щоб позбавитись від бруду, іржі та залишків старого оздоблення. Максимальної міцності емаль набуває під дією високої температури. Подбайте, щоб пофарбовані елементи протримались близько години при температурі +160ºC.

Основний
канал
Корпоративний
канал