Білі фарби для стін і стелі

Біла фарба для стін Снєжка: якісні матеріали для довговічного ремонту

Не існує більш універсального матеріалу для оздоблення стін та стелі, ніж біла фарба. Це базовий колір, що стане ідеальним тлом для будь-якого стилю інтер'єру: класичного, скандинавського, лофт чи мінімалізму. Він найкраще підкреслює глибину інших кольорів та структуру матеріалів, але при цьому потребує особливого догляду. Ми розповімо, як вибрати білу фарбу для внутрішніх робіт, яка забезпечить легке нанесення та стійкість.

Яку фарбу обирають професіонали?

Обираючи матеріали для декоративного покриття, професійні малярі оцінюють розхід, покривну здатність, способи нанесення та швидкість висихання. Біла фарба для стін Снєжка найкраще підходить за всіма параметрами, саме тому є лідером продажів на ринку України. Вона має цілий ряд переваг:

  • Чудові покривні властивості: ідеальне покриття за 2 шари;
  • Не жовкне, зберігаючи білосніжний відтінок;
  • Не має різкого запаху та швидко сохне;
  • Легко наноситься валиком, пензлем чи розпиленням;
  • Забезпечує відмінну паропроникність;
  • Безпечна для людей та довкілля.

У каталозі Śnieżka біла фарба представлена у двох варіантах: ULTRA BIEL та EKO. Це акрилові емульсії, що утворюють білосніжне матове покриття, стійке до стирання. Їх можна застосовувати для оздоблення різноманітних основ: дерев'яних та деревопохідних матеріалів, гіпсокартонних плит, а також різних видів штукатурки: цементної, гіпсової та цементно-вапнякової. Обидві емульсії можна використовувати для покриття нових чи відновлення старих поверхонь всередині приміщень.

Обираючи білу фарбу для внутрішніх робіт, важливо перевіряти її безпеку та екологічність. Śnieżka Eko має маркування ДСТУ ISO 14024, а також екологічний сертифікат "Зелений журавлик", тому безпечна для використання у житлових і комерційних приміщеннях, медичних та навчальних установах. Це найкращий матеріал для оздоблення стін та стелі у спальні чи дитячій кімнаті.

Śnieżka біла фарба продається у зручних пакуваннях від 1,4 кг до 20 кг, тому ви можете обрати невелику банку для дрібного ремонту або ж відро для повноцінного відновлення стін та стелі. Емульсію можна використовувати відразу, заздалегідь перемішавши, або ж затонувати у бажаний відтінок універсальним концентратом Colorex. Палітра із 28 відтінків відкриває широке поле для експериментів. Важливо додавати не більше 10% пігменту до загального об'єму фарби.

Як правильно підготувати поверхні до фарбування?

Біла фарба для стелі та стін Снєжка надзвичайно проста у використанні, адже наносити її можна будь-яким способом. Для найкращого результату важливо ретельно підготувати поверхню, переконавшись, що вона міцна, чиста та правильно витримана. Свіжу гіпсову штукатурку можна фарбувати через 2-3 тижні після нанесення, вапняно-цементну — не раніше 3-4 тижнів, а суху після шліфування та очищення. Старі поверхні, що потребують відновлення, також варто очистити від пилу, жирних плям та залишків старих матеріалів, що відшаровуються від основи.

Підготовка поверхні цілком залежить від її стану та попередньо використаних матеріалів. Якщо фінішне вирівнювання поверхні проводилось мокрим способом готовою шпаклівкою ACRYL-PUTZ® FS01 1 DAY FINISH, її можна фарбувати без ґрунтування. Якщо ж поверхня сипка та залишає сліди після протирання, її варто зміцнити ґрунтівкою глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GR43 GRUNT. Цей засіб проникає в структуру поверхні, зміцнює її, знижує поглинальні властивості, а також покращує зчеплення з фінішним покриттям. Ґрунтування допомагає істотно зменшити розхід фарби.

Зменшити поглинальні властивості сипкої поверхні та знизити розхід фінішного покриття також можна за допомогою ґрунтувальної фарби ŚNIEŻKA. Вона має щільну структуру, тому заповнює дрібні нерівності на поверхні, вирівнює текстуру та перекриває будь-який колір основи. Якщо ви вирішили перефарбувати стіни яскравого кольору у білий, обов'язково використайте ґрунтувальну фарбу. Інакше вам доведеться наносити 3-4 шари фінішного покриття.

Як використовувати білу фарбу для стелі та стін Снєжка?

Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати, адже при тривалому зберіганні вона може розшаруватись. Після цього ви отримаєте емульсію ідеальної консистенції для нанесення пензлем чи валиком. Розбавляти її не потрібно, хіба у випадку загустіння, додаючи до 5% чистої води від загального об'єму.

Наносити емульсію варто при температурі від +10 до +30°C, витримуючи інтервал у 2-4 години перед наступним шаром. Щоб отримати ідеальне покриття з матовою текстурою, нанесіть два шари та зачекайте до повного висихання. Після завершення малярних робіт вимийте інструменти водою, а відходи утилізуйте як прописано у Законі України "Про відходи".

Де купити білу фарбу Śnieżka?

Купувати продукцію Снєжка ми радимо у фірмових салонах бренду, або в магазинах партнерів, які дотримуються правильних умов транспортування та зберігання. Адреси найближчих салонів та партнерів компанії ви знайдете за посиланням. Там ви побачите відомі гіпермаркети, магазини будівельних матеріалів та невеликі господарські крамниці. Обирайте найближчий та купуйте якісні матеріали для ремонту.

Основний
канал
Корпоративний
канал