Сухі шпаклівки

Сухі шпаклівки Śnieżka: професійні матеріали для бездоганного результату

Жоден ремонт, капітальний чи косметичний, неможливо уявити без шпаклювання. Це базовий етап оздоблювальних робіт, який допомагає підготувати стіни та стелі до нанесення декоративного покриття. Щоб отримати ідеально гладкі поверхні під фарбування чи шпалери, використовуйте суху шпаклівку Снєжка. В лінійці ACRYL-PUTZ ви знайдете професійні шпаклювальні маси для внутрішніх та зовнішніх робіт. Ми розповімо про кожен продукт, який допоможе вам усунути недоліки та вирівняти поверхні до ідеального стану.

Як правильно підготувати поверхні до шпаклювання?

Суха шпаклівка Снєжка призначена для фінішного вирівнювання стін та стелі перед фарбуванням чи наклеюванням шпалер. Щоб досягти ідеально гладкої та міцної поверхні, потрібно ретельно підготувати основу. А саме: очистити від пилу, бруду, жирних плям та вільних частинок штукатурки. Щоб зміцнити основу, покращити адгезію та знизити поглинальні властивості, її варто обробити грунтовкою глибокого проникнення Śnieżka ACRYL-PUTZ® GR43 GRUNT PRO.

Ще потрібно позбавитись тріщин та подряпин, замаскувати шурупи, заповнити з'єднання гіпсокартонних плит, а також встановити перфоровані кутники на відкоси. Усе це можна зробити за допомогою Śnieżka ACRYL-PUTZ® MS30 — це гіпсова шпаклівка для стін та стелі, що містить волокна целюлози та полімерні смоли. Ці компоненти покращують пластичність суміші, міцність та адгезію. А ще вони запобігають появі тріщин на поверхні після висихання, тому розшивати гіпсокартонні плити та ремонтувати тріщини можна без використання армувальної стрічки.

Чим шпаклювати стіни те стелю?

Правильно підготувавши основу, можна переходити до шпаклювання. Для цього існує суха шпаклівка Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 СТАРТ. Це універсальна сипка гладь для внутрішніх робіт, що поєднує два типи матеріалів: старт та фініш. Вона створена на основі гіпсу, тому не дає усадки, досить швидко висихає, а також забезпечує легке нанесення та шліфування. Після такої обробки ви отримаєте білосніжну та гладку поверхню, готову до фарбування.

В чому особливість шпаклювальної суміші Śnieżka ST10 СТАРТ:

 • Універсальна: підходить для вигладжування стін і стелі, розшивки гіпсокартону та монтажу кутників;
 • Містить мікронаповнювачі, тому заповнює найменші тріщини та створює гладеньку поверхню;
 • Утворює міцне та стійке покриття, про що свідчать результати випробувань на стискання (5,6 MPa) та згинання (2,4 MPa);
 • Може наноситись методом "мокрим по мокрому", дозволяючи зменшити час проведення облицювальних робіт.

Ця шпаклівка також відома завдяки відмінній адгезії до різних поверхонь: цегли, бетону, різноманітних штукатурок, дерев'яних та деревопохідних матеріалів. Її можна наносити в декілька шарів, товщиною від 1 мм до 3 мм, а також закривати поодинокі виїмки, глибиною до 30 мм. Це відмінна шпаклівка для стелі та стін у житлових та громадських приміщеннях. Вона готує поверхню до декоративного оздоблення без необхідності наносити фінішну шпаклювальну масу.

Де використовується гіпсова штукатурка?

У цьому каталозі ви також знайдете гіпсову штукатурку ACRYL-PUTZ® TG50, призначену для внутрішніх робіт. Її можна застосовувати на різних поверхнях: цегляних, цементних, газобетонних, бетонних та інших. Головна умова для застосування — міцна, витримана основа. Гіпсову штукатурку можна наносити товщиною від 5 мм до 30 мм, а для заповнення окремих тріщин чи отворів — до 50 мм. Вона допомагає позбавитись значних дефектів та нерівностей на стінах. На стелю її рекомендують наносити меншим шаром — не більш як 10 мм.

Чим особлива гіпсова штукатурка Śnieżka?

 • Має високу адгезію до будь-яких матеріалів;
 • Вона еластична, тому зручна у нанесенні та обробці;
 • Затирається до глянцю, готового до фарбування;
 • Час використання готової суміші 90 хв.

Завдяки еластичній структурі, ця штукатурка легко наноситься гладилкою чи кельмою та розрівнюється правилом. Щоб досягти максимальної гладкості, підсохлий шар штукатурки радять змочити водою та затерти губчастою теркою. Делікатні кругові рухи дозволять позбутися дрібних недоліків. А після цього поверхню слід ше раз загладити сталевою гладилкою чи шпателем. Саме така обробка дозволить досягнути глянцевого ефекту, а стіни та стеля будуть готовими до фарбування.

Чим шпаклювати фасади та вологі приміщення?

Фасади та зовнішні стіни споруд потребують значно більшої стійкості до вологи, перепадів температур та інших атмосферних чинників. Тому для зовнішніх робіт варто використовувати суміші на основі цементу, адже вони міцні та стійко витримують перебування у складних умовах. У лінійці сухих шпаклівок Снєжка є спеціальна суміш ACRYL-PUTZ® FD12 ФАСАД, призначена для фасадів та вологих приміщень. Вона виготовлена на основі білого цементу та містить целюлозні волокна. В чому її особливість:

 • Має відмінну адгезію з мінеральними основами;
 • Стійка до впливу атмосферних чинників;
 • Еластична та зручна в роботі;
 • Створює ідеально гладку основу під фарбування.

Завдяки полімерній формулі та вмісту целюлозних волокон, ця шпаклювальна гладь є еластичною та надміцною після висихання. А ще вона містить гідрофобні речовини, які запобігають проникненню вологи у структуру матеріалу. Тому її можна використовувати у приміщеннях з високою вологістю, не боячись грибка та плісняви. Якщо ви шукаєте шпаклівку для стелі чи стін у ванній кімнаті, сауні чи басейні, обирайте матеріали для обробки на основі цементу.

Суха шпаклівка Śnieżka: де придбати в Україні?

Матеріали для ремонту від компанії Снєжка продаються в усіх будівельних гіпермаркетах України, в господарських магазинах та на ринках. Ми ж радимо купувати їх у фірмових салонах Снєжка, або сертифікованих магазинах, які дотримуються правил зберігання. Адреси наших слонів та відповідальних продавців ви знайдете у розділі "Де купити?". Переходьте за посиланням, обирайте своє місто та найближчий магазин.

Основний
канал
Корпоративний
канал