Інші продукти

Пігменти для фарб Śnieżka: створюйте унікальні відтінки

Не можете вибрати колір для стін та стелі з лінійки готових фарб, чи каталогу NCS Cascade? Створіть свій ідеальний відтінок за допомогою пігментів для фарб Śnieżka Colorex. Цей концентрований пігмент є універсальним та підходить для тонування водорозчинних фарб та емульсій на основі розчинників. Неважливо яку ви обрали фарбу, латексну, акрилову, фталеву чи будь-яку іншу, Колорекс допоможе отримати насичений та стійкий колір. Цей засіб не впливає на характеристики фарб, тому його можна використовувати для оздоблення будь-яких приміщень.

Обирайте пігмент із широкої палітри

Пігментний концентрат Колорекс буває двох об'ємів, що мають різні палітри. Для флаконів об'ємом 400 мл передбачено 10 базових кольорів, серед яких є чорний, декілька відтінків коричневого, два зелених, персиковий та червоний. Навіть з таким різноманіттям ви легко знайдете бажаний відтінок для спальні, вітальні, кухні чи дитячої кімнати. Змішуючи різні пігменти, ви можете досягти дійсно неповторного кольору.

Колорекс в об'ємі 100 мл має ще більшу палітру — це 28 стильних кольорів. Серед них є базові: чорний, коричневий, зелений, синій і жовтий. Та кожен із них має ще по декілька унікальних відтінків. Коричневий, до прикладу, доповнений бежевим, кремовим та пісочним. Окрім зеленого, тут ще є оливковий, салатовий, весняно-зелений. Синій доповнений голубим, бірюзовим та насиченим темним відтінком. В цій палітрі також є пігменти натурального дерева: червоне дерево, середній та світлий горіх. Обирайте концентрати та експериментуйте, втілюючи найсміливіші задуми.

Як правильно застосовувати пігменти для фарб Снєжка?

Пігментований концентрат Колорекс надзвичайно простий у використанні, тому його можна застосовувати, не маючи особливих знань чи навичок. Головне пам'ятати, що виробник рекомендує додавати не більше 10% концентрату від загального об'єму чи маси фарби. Порушивши концентрацію, ви погіршите характеристики матеріалу. Водорозчинні емульсії стануть менш стійкими після висихання, а матеріали на основі розчинників втратять глянцевий відблиск та будуть довше сохнути.

Пігменти для фарб Снєжка продаються готовими для використання у зручних пляшках різного об'єму. Перед застосуванням флакон потрібно ретельно струсити, аби досягнути однорідної структури. Після цього можна переходити до тонування. Спробуйте затонувати невелику кількість емульсії в окремій посудині та пофарбуйте частину стіни. Після висихання ви побачите реальний колір. Щоб зробити його більш насиченим, додайте концентрату, а щоб зменшити інтенсивність — білої емульсії. Визначивши оптимальні пропорції, затонуйте весь об'єм емульсії, необхідний для малярних робіт.

Де придбати пігменти для фарб Sniezka?

Продукцію Снєжка можна купити у фірмових салонах компанії, будівельних гіпермаркетах та більшості господарських магазинчиків. Щоб знайти найближчий до себе магазин, переходьте за посиланням. Там ви знайдете перелік перевірених продавців у кожному місті України та зможете купити пігменти для фарб Снєжка чи інші товари для ремонту.

Основний
канал
Корпоративний
канал