Дерево і метал

Емалі для дерева та металу Śniezka: стійке та довговічне покриття

Жоден ремонт не обходиться без фарбування. Часом потрібно пофарбувати дерев'яні вікна чи підлогу, оновити радіатори чи огорожу. А іноді хочеться дати нове життя старим меблям, пофарбувавши їх в інший колір. Для усіх цих задач існують спеціальні емалі, які виконують декоративно-захисну функцію. Окрім естетичного ефекту, вони захищають основу від пошкодження, стирання та атмосферних впливів. У каталозі компанії Śniezka представлено три типи емалей і ми розповімо про кожен із них:

  • Ґрунтувальні;
  • Поверхневі;
  • Спеціальні.

Для чого потрібні ґрунтувальні фарби?

Перш ніж фарбувати поверхню, потрібно ретельно її підготувати, очистивши від пилу, бруду та залишків старого покриття. Щоб зміцнити основу та покращити адгезію з фінішним покриттям, її варто заґрунтувати. Саме для цього існують ґрунтувальні фарби. У каталозі Śniezka ви знайдете два засоби для різних матеріалів:

  • Урекор S — це антикорозійна ґрунтовка, призначена для захисту сталевих та чавунних елементів. Її можна застосовувати для ґрунтування нових конструкцій, або перед відновленням старого металу. А ще для консервування металевих виробів на період до 3 місяців. Вона містить інгібітори корозії, тому надійно захищає від появи іржі, тим самим зміцнює поверхневий шар фарби.
  • Урекор D — це олійно-фталева ґрунтовка, призначена для зміцнення дерев'яних та деревопохідних поверхонь. Її також можна наносити перед фінішним оздобленням штукатурки чи бетону. Вона утворює міцне, матове покриття, повністю перекриваючи колір основи. Вона покращує адгезію та вирівнює структуру матеріалу, тим самим знижуючи розхід поверхневої фарби.

Поверхневі емалі для металу та дерева

До цієї категорії належать фарби, які створюють фінішне декоративно-захисне покриття. Вони бувають акриловими, олійними, хлоркаучуковими та ін. Кожен із різновидів має свої переваги. Наприклад, олійно-фталева фарба Śnieżka Supermal є універсальною, вона підходить для оздоблення металевих та дерев'яних елементів у житлових приміщеннях чи надворі. Вона рекомендована для використання у громадських місцях, навчальних та медичних закладах. Ця емаль також є важкозаймистою та стійкою до дезінфікуючих засобів.

Ще одним прикладом універсальної фарби для різних поверхонь є Акрилова емаль Śnieżka Supermal. Це водорозчинна емаль, яка не має різкого запаху та швидко сохне. Її можна використовувати для фарбування іграшок та меблів у дитячій кімнаті. А ще вона яскрава та стійка до погодних явищ, тому якнайкраще підійде для оздоблення дитячих майданчиків. Якщо ж потрібно пофарбувати металеві елементи, радимо обрати Хлоркаучукову Supermal. Вона надійно захищає поверхні від іржі та подряпин.

Спеціалізовані фарби для дерева та металу Śniezka

Компанія Снєжка розробила лінійку спеціалізованих засобів, що призначені для захисту поверхонь у складних умовах. Вони утворюють більш стійке покриття до стирання, високих температур та атмосферних факторів. У цій лінійці ви знайдете декілька фарб:

  • Для радіаторів;
  • Для дахів;
  • Для підлоги;
  • Для фарбування іржавих поверхонь.

Щоб оновити радіатори, позбавившись від іржі та пожовклої поверхні, використовуйте модифіковану акрилову емаль Śnieżka Для радіаторів. На відміну від звичайної емалі для металу, вона витримує температуру до +80°C та не жовтіє. А ще вона не має запаху, еластична та легко наноситься на труби та радіатори. Щоб досягти найкращої якості покриття, наносьте її у два шари, витримуючи паузу 4 години. До повного висихання зачекайте 24 години.

Дахи, підвіконня та огорожі потребують особливого захисту. З часом, під дією ультрафіолету, дощів і перепадів температур, вони вигорають та покриваються корозією. Захистити нові поверхні, або ж відновити старі можна за допомогою фарби для металу Śniezka На дах. Це полівініл-акрилова емаль, призначена для будь-яких металевих поверхонь (сталеві, алюмінієві, оцинковані), бетонної штукатурки та навіть шиферу. З цією фарбою ви легко відновите дах, паркан, водостічні труби чи підвіконня. Вона доступна у 12 готових кольорах та різних об'ємах від 750 мл до 10 літрів.

Серед фарб для дерева Śniezka є спеціальний засіб для декоративно-захисного покриття дерев'яної підлоги. Емаль з назвою Підлога підійде для нанесення на дерев'яні та деревопохідні матеріали. Її можна використовувати для внутрішніх та зовнішніх робіт, покриваючи підлогу у приміщеннях із високою прохідністю. Після повного висихання вона утворює міцне покриття зі стійким кольором. Обирайте, який відтінок вам до вподоби: світлий, проміжний чи середній горіх.

У лінійці емалей для металу Снєжка особливе місце займає ґруентемаль На іржу. Як ясно із назви, її можна наносити на іржу, попередньо очистивши поверхню металевою щіткою від бруду та частинок, які осипаються. Вона ефективно захищає сталеві та чавунні конструкції від корозії, а ще — легко наноситься на швидко сохне. Ще однією перевагою цієї фарби є палітра із 39 кольорів та різних декоративних ефектів, серед яких: матовий, глянцевий, металевий та навіть ефект молотка. З таким різноманіттям ви легко знайдете потрібний колір для огорожі, воріт чи будь-якої конструкції.

Де придбати фарби для металу та дерева Śniezka?

На нашому сайті ви знайдете повний перелік продукції Снєжка з детальними описами та покроковими правилами використання. На сторінці кожного продукту розміщена кнопка "Де купити", яка допоможе вам знайти найближчий магазин, де його можна придбати. У цьому переліку ви знайдете фірмові салони Śniezka, відомі гіпермаркети на невеликі магазини з будівельними матеріалами. Щоб бути впевненим у якості товарів, купуйте їх у перевірених магазинах.

Основний
канал
Корпоративний
канал