Готові кольорові фарби для стін і стелі

Готові кольорові фарби для стін і стель від Śnieżka

Колір стін в приміщенні впливає на емоційний стан, самопочуття та настрій людини. Одні кольори розслаблюють і заспокоюють, інші бадьорять і допомагають сконцентруватися. Ось чому ми приділяємо так багато уваги вибору інтер’єрної фарби. Найпростіший спосіб отримати бажаний відтінок — вибрати з палітри Śnieżka Barwy Natury. Це латексні кольорові фарби для стін і стель з матовою поверхнею. Вони мають цілий ряд переваг:

  • Підходять для різних типів поверхонь;
  • Мають економний розхід: 1л/14м²;
  • Стійкі до стирання та багаторазового миття;
  • Легко наносяться без розбризкування;
  • Дозволяють стінам "дихати".

Śnieżka Barwy Natury безпечна для людей і довкілля. Ця фарба не має різкого запаху і підходить для різних приміщень: спальні, дитячої кімнати, кухні або вітальні. Вона еластична, тому легко наноситься на будь-яку основу: цегляні стіни, гіпсокартонні плити, дерев'яні поверхні, різні типи штукатурки (гіпсову, цементну, цементно-вапняну) та шпалери. Латексна емульсія створює міцне покриття зі стійким кольором.

Головною особливістю інтер’єрної фарби Śnieżka є стійкість до миття – її можна мити м'якою губкою з мильним розчином. А все завдяки унікальній структурі та вмісту молекул поверхнево-активних речовин, які знижують поверхневий натяг декоративно-захисного покриття. В результаті — стіни та стеля притягують менше пилу, а забруднення залишаються зовні, не проникаючи у структуру матеріалу. Так пофарбовані поверхні довше залишаються чистими та радують простим доглядом.

Унікальні відтінки для різних кімнат

Підбираючи колірні рішення для будинку, важливо передбачити їхній вплив на ваш емоційний стан. Яскраві, насичені відтінки стимулюють роботу мозку, тому їх краще використовувати на кухні чи в робочому кабінеті. У спальні, щоб створити спокійну, розслаблюючу атмосферу, краще використовувати теплі, пастельні тони або світлі відтінки улюбленого кольору. В лінійці інтер'єрної фарби Barwy Natury ви знайдете 60 унікальних кольорів. З таким розмаїттям ви легко втілите найсміливіші дизайнерські задуми.

Як використовувати інтер’єрну фарбу Śnieżka?

Перед початком малярних робіт потрібно правильно підготувати основу, адже від цього залежить стійкість і довговічність покриття. Очистіть поверхню від пилу та бруду, видаліть залишки старої фарби, позбавтеся нерівностей та тріщин. Якщо на стінах є розводи, жирні плями, сліди нікотину, сажі або інші забруднення, зафарбуйте їх спеціальною фарбою Для слідів від протікання та плям. Обов'язково позбавтеся грибка, а заражені ділянки обробіть дезінфікуючим засобом ПУМА.

Кольорові фарби для стін можна наносити після остаточного висихання поверхні. Гіпсова штукатурка зазвичай висихає за 2 тижні, цементна та цементно-вапняна – не менше 4 тижнів. Щоб вирівняти фактуру і знизити поглинальні властивості нових поверхонь, радимо скористатися Ґрунтувальною фарбою Śnieżka. Її також можна використовувати для зафарбовування темних насичених стін перед фарбуванням у світлі тони. Не забувайте про ґрунтовку – вона зміцнює основу та зменшує розхід емульсії на пористих поверхнях.

Перед нанесенням інтер’єрну фарбу Śnieżka потрібно ретельно розмішати. Якщо ви плануєте використовувати кілька банок емульсії одного кольору, але з різних партій, змішайте їх між собою у великій ємності. Так ви отримаєте однорідний колір на всіх поверхнях. Наносити фарбу можна будь-яким способом: розпиленням, пензлем або валиком. Важливо рівномірно розподіляти емульсію, виконуючи фінішні рухи в одному напрямку. Щоб досягти максимальної глибини кольору, нанесіть другий шар фарби через 2-4 години після першого фарбування.

Як доглядати за пофарбованими поверхнями?

Попри те, що кольорові фарби для стель і стін висихають за 3 години, мити їх рекомендують не раніше, ніж через місяць після завершення малярних робіт. У середньому декоративно-захисному покриттю необхідно 28 днів, щоб стабілізуватися та набути максимальної стійкості до стирання. Мити пофарбовані поверхні радимо м’якою губкою, змоченою у мильній воді. Обов’язково використовуйте мийний засіб, адже жорстка вода може залишити сліди на стінах.

Основний
канал
Корпоративний
канал