Готові шпаклювальні маси

Готова шпаклювальна маса Śnieżka: швидка обробка стін і стель

Одним із найважливіших етапів перед декоративним оздобленням поверхонь є шпаклювання. Зазвичай він займає чимало часу через підготовку матеріалу, а також супроводжується хмарою пилу під час шліфування. Використання готової шпаклівки допомагає значно скоротити час роботи, адже вона не потребує замішування. Все, що потрібно: відкрити відро, перемішати і нанести на поверхню. А після роботи закрити кришку, не турбуючись про висихання залишків матеріалу.

Вибираючи готову шпаклювальну гладь, зверніть увагу на лінійку ACRYL-PUTZ компанії Śnieżka. У ній представлені акрилові гладі для фінішної обробки стель і стін. Їх можна наносити шпателем, валиком чи машинним способом, що значно спрощує роботу. Який би спосіб ви не вибрали – отримаєте ідеально рівні стіни під фарбування чи шпалери.

Чим особлива готова шпаклівка від ACRYL-PUTZ?

  • Зменшує час на обробку стін;
  • Зменшує кількість пилу та сміття у приміщенні;
  • Підходить для вирівнювання поверхні та створення декоративних ефектів;
  • Дозволяє досягти ідеальної гладкості під будь-яким освітленням;
  • Не пересихає до закінчення строку придатності.

На особливу увагу заслуговує готова шпаклювальна маса Śnieżka SF26 Екстра Фініш, яку можна наносити методом "мокрим по мокрому". Цей метод дозволяє значно заощадити час роботи, адже другий шар шпаклівки можна наносити через 40-50 хвилин після першого. Як тільки перший шар стане матовим і не прилипатиме до долоні, продовжуйте роботу. Обробляти поверхню теж можна "по мокрому", уникаючи шліфування та хмари пилу.

Ідеально рівні стіни за 1 день: як це можливо?

У каталозі готових шпаклювальних мас Śnieżka з'явився універсальний засіб для фінішної обробки поверхонь всього за один день. Це FS01 1DAY FINISH – унікальна шпаклювальна гладь, створена на основі різних мономерів. Сополімерна формула робить її неймовірно пластичною та зручною для роботи, а після повного висихання вона набуває підвищеної міцності та стійкості. Це ідеальний матеріал для обробки стін та стель у будь-яких приміщеннях.

Швидке нанесення декількох шарів "по мокрому" і така ж швидка мокра обробка – ось секрет ідеально гладеньких стін всього за 1 день.

Готова шпаклівка FS01 1DAY FINISH підходить для нанесення ручним та машинним способом. Ви можете самі вибирати, чим працювати: валиком, шпателем або апаратом для розпилення. Ви також можете вибирати спосіб обробки поверхні: традиційне шліфування або швидший спосіб  – "по мокрому". Вибравши мокру обробку, ви не тільки позбудетеся пилу, але й отримаєте можливість не ґрунтувати поверхню перед фарбуванням.

Простий ремонт тріщин на стінах та стелі

У лінійці готових шпаклювальних мас Śnieżka є спеціальний засіб для ремонту вибоїн і тріщин. Це ACRYL-PUTZ® FX23 ФЛЕКС – універсальна маса для внутрішніх та зовнішніх робіт. Вона призначена для заробляння тріщин на різних поверхнях: цементній, цементно-вапняній та гіпсовій штукатурці. А ще це чудовий засіб для обробки швів між гіпсокартонними плитами. Завдяки еластичній структурі маса легко наноситься, ефективно заповнюючи всі заглиблення.

У складі FX23 ФЛЕКС є скловолокно, що робить її еластичною та міцною після висихання. Наявність скловолокна дозволяє заробляти шви та тріщини, товщиною до 5 мм, без використання армувальної стрічки. Ремонтна гладь продається в невеликих упаковках: по 0,5 кг та 1,4 кг. Вона одразу готова до використання, тому з нею легко працювати. Оброблена поверхня швидко висихає: попередньо за 4 години та 24 години до повного висихання.

Де купити готову шпаклівку Śnieżka в Україні?

У нашому каталозі ви знайдете всю лінійку оздоблювальних матеріалів компанії Śnieżka, а також перелік магазинів, де їх можна придбати. Шукайте кнопку "Де купити?" на сторінці товару, виберіть своє місто та найближчий магазин. Щоб дізнатися більше про вибрані продукти, правильне використання, зберігання та утилізацію, завантажуйте технічні карти.

Основний
канал
Корпоративний
канал