* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Фіолетовий колір

Фіолетовий є похідним кольором, котрий виник зі змішування синьої барви з червоною. З його відтінків складається дуже широка палітра кольорів для фарбування стін: фото продемонструють вам все їх різноманіття, від пурпурових і ожинових до майже сливово-фіолетових. Це залежить від ступеню домінування у ньому червоного чи синього. У гамі фіолетових кольорів є також ніжні, з домішкою білого, тони, такі як вересовий чи лавандовий. Цей колір сприятливо впливає на роботу мозку і стимулює нервову систему. Кімната фіолетового кольору покращує уяву і творчі здібності. Він рекомендований для тих, хто прагне злагоди, тиші і спокою, полегшує розуміння власних потреб і почуттів. Не рекомендується для надмірно вразливих осіб, котрі очікують схвалення і потребують друзів, та людей з низькою самооцінкою.
Глибокий фіолетовий колір символізує багатство, натомість його світлий відтінок – романтичність, витонченість та ніжність. У поєднанні з коричневим і бежевим асоціюється з барвами землі і має нотку таємничості, а з зеленим створюватиме радісну атмосферу. Фіолетовий з рожевим – винятково жіноче поєднання. Лавандовий колір є ознакою елегантності.

Фіолетовий колір