* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Рожевий колір

Рожевий, персиковий і бежевий кольори входять до надзвичайно багатої палітри пастельних барв. Це світлі, спокійні кольори зі значною домішкою білого. Їх можна застосовувати у будь-яких приміщеннях і довільно поєднувати з іншими барвами, особливо з чистими кольорами веселки. Ці кольори можна використати в інтер’єрах, які хочемо зробити жвавішими, наприклад, в дитячих кімнатах, оскільки вони утворюють чудовий контраст з пастельними тонами.
Рожевий – похідний колір, який є поєднанням червоного і білого. Асоціюється зі постійністю, стриманістю, умінням володіти собою. Робить приміщення теплішим, гарно виглядає у спальні. Однак цей колір не слід використовувати у занадто великій кількості, оскільки він може викликати відчуття фізичної вразливості. Ніжно поєднується з білим, кремовим, сірим і коричневим кольорами. Рожевий колір можна підкреслити зеленим. Таке поєднання нагадуватиме весняний сад і чудово пасуватиме для вітальні, яку можна обставити темно-коричневими меблями і декорувати барвистими тканинами чи картинами. Все це додасть приміщенню елегантності.