* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Ґрунтовки

 

 

Ґрунтовка

Використання ґрунтовки в процесі виконання внутрішніх та зовнішніх робіт є обов’язковим етапом, так як вона забезпечує кращу сполучність між різними шарами оздоблювальних матеріалів та служить підготовчою базою для подальшого фарбування поверхонь, поклейки шпалер, вкладенню плитки та ін. Якісна ґрунтовка для стін не може бути замінена на більш дешеві аналоги, наприклад, фарбу чи клей ПВА. Не дивлячись на те що цей будівельний матеріал наноситься тонким шаром та практично непомітний після висихання, він виконує важливу функцію та впливає на якість та зовнішній вигляд подальших ремонтних робіт.

Властивості ґрунтовки ТМ «Sniezka»

  • Високі сполучні та проникаючі властивості;
  • Можливість використання для ґрунтовання різних типів поверхонь;
  • Протидія вологі та впливу високих температур;
  • Екологічна безпека;
  • Зручність використання.

В асортименті ТМ «Sniezka» представлена ґрунтовка для стін, підлоги, нанесення на фасад будівель та інші поверхні. Інформацію стосовно складу матеріалів, способу їх нанесення та області застосування ви можете знайти в каталозі нашого сайту.