* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

16 грудня до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий Миколай

16 Грудень 2015
16 грудня до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий Миколай
Дійство відбувалося у конференц-залі. Святковості цьому дню додавала гарно прибрана яскрава ялинка. Спершу малечу розважали актори Львівського академічного обласного театру ляльок різними іграми, які дітей активізували і додали гарного настрою.

до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий МиколайЗгодом, як і годиться, під час святкового дійства, у приміщенні з'явився бешкетник-чорт з різками, призначених для нечемних. Проте він не довго гостював, його діточки прогнали, адже прийшли на зустріч з Миколаєм – і побачення відбулося. до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий МиколайМиколай прийшов до дітей із щирими вітаннями, м'якими сувенірами, солодощами, а також чудотворець подарував малечі театральну виставу «Підкова на щастя».до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий Миколай
Після свята малеча залюбки фотографувалася з Миколаєм. Кожний маленький відвідувач йшов додому із пакунками від Миколая, а головне – позитивними емоціями, сподіваючись, що дива для них у ці зимові дні ще не завершилися.до дітей працівників ТзОВ «Снєжка-Україна» завітав Святий Миколай