* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці «Будівництво та архітектура-2009»

27 Лютий 2009
ТОВ «Снєжка-Україна» вдруге прийме участь у найбільшій в Україні Міжнародній виставці-форумі «Будівництво та архітектура-2009», що відбуватиметься з 24 по 28 березня у Києві за адресою: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б (район станції метро «Нивки»). Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш стенд №J121, що знаходитиметься у третьому павільйоні.

ТОВ «Снєжка-Україна» вдруге прийме участь у найбільшій в Україні Міжнародній виставці-форумі «Будівництво та архітектура-2009», що відбуватиметься з 24 по 28 березня у Києві за адресою: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б (район станції метро «Нивки»). Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш стенд №J121, що знаходитиметься утретьому павільйоні.
Під час виставки Ви матимете можливість ознайомитися з технологічними нововведеннями у 2009 році на продукцію, представленупід ТМ «Sniezka», та прослухати презентацію ТМ «Magnat Stylе».
У межах виставки-форуму наша компанія презентуватиме свої новинки:
• чотири нових декоративних ефекти «Magnat Stylе» (Grassi, Pergameno, Velluto, Quarzo);
• новий декоративно-захисний засіб для деревини з вмістом Teflon® surface protector «Лазур»;
На виставковому стенді Ви зможете отримати кваліфіковані відповіді таконсультації щодо використання продукції ТМ «Sniezka» і «Magnat Stylе».
Будемо раді зустрічі з Вами!