* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Барвистий майстер-клас для учасників соціального центру

24 Квітень 2019
 Барвистий майстер-клас для учасників соціального центру
Уся Україна в очікуванні найсвітлішого свята – Христового Воскресіння, яке несе людям надію, добро і любов. Тож напередодні Великодня, 23 квітня 2019 року, представники компанії «Снєжка-Україна» завітали до учасників соціального центру «Регіна», щоб спільно розписати декоративні символи цього свята: писанки, кошички й інші елементи.

Центр «Регіна» для людей з особливими потребами, що розташований у місті Новояворівську,  добре знаний не лише на Яворівщині і загалом в Україні, але  і за кордоном, бо створений за сприяння нідерландського благодійника пана Яна Ван Веерса. Також цей заклад активно підтримують й місцеві меценати – кожен, хто чим може. І сьогодні в центрі завдяки організаторам, зокрема  Наталії Кулик, численним благодійникам, батькам, рідним займаються як діти, так і дорослі. Для усіх учасників соціальний центр «Регіна» – це затишна улюблена домівка, де проводять різні пізнавальні, навчальні, виховні, реабілітаційні, спортивні заняття. Відрадно, що у «Регіні» вирує і бурлить життя, його учасники залюбки беруть участь у найрізноманітніших заходах і цікавих подіях.

Напередодні Великодня діти і дорослі соціального центру активно проявили свої художні здібності, розфарбовуючи під час майстер-класу традиційні великодні елементи Акриловою емаллю від ТМ Śnieżka, яка внесена до реєстру екологічно сертифікованої продукції. Анастасія Дацко, фахівець з комп'ютерної графіки підприємства «Снєжка-Україна», розповіла присутнім про гармонійне поєднання барв у природі й дизайні, а згодом  допомагала розписувати декоративні елементи. Із захопленням малювали і були сповнені креативу і творчості усі, хто відвідав цей барвистий передвеликодній захід.  Згодом була спільна фотографія на пам'ять із розписаними декоративними великодніми символами і дружнє спілкування, яке створювало особливу атмосферу напередодні світлого Христового Воскресіння!