Дебют нової колекції фарб від відомого лакофарбового виробника

Знайомтеся з новою колекцією фарб Śnieżka Platinium®. Нагадаємо ТМ Śnieżka є одним з лідерів на українському ринку лакофарбових матеріалів, яка знана і відома споживачам ще з 90-х років.

Цей бренд на європейських і українському ринках представляє міжнародна Група компаній «Śnieżka», що постійно стежить за трендами і тенденціям у сфері розвитку лакофарбових матеріалів. Одним із підприємств Групи є ТзОВ «Снєжка-Україна». Тож відомий міжнародний виробник активно працює у напрямку  розширення і розвитку продуктового портфоліо.

Нинішні тенденції на українському ринку ЛФМ зумовили компанію «Снєжка-Україна» спільно із материнською фірмою АТ «ФФІЛ «Śnieżka» опрацювати сучасний проект колекції фарб Śnieżka PLATINIUM®, що складається із 6 видів виробів, зокрема, плямовідпірна  латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MODERN,  зносостійка латексна фарба Śnieżka PLATINIUM® CLASSIC, матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM®CEILING,   латексна фарба для дитячих кімнат Śnieżka PLATINIUM®KIDS, вологостійка напівлатексна фарба Śnieżka PLATINIUM®KITCHEN-BATH, що містить іони срібла, матова латексна фарба Śnieżka PLATINIUM®MAGIC, що створює ефект шкільної дошки. Кожна із представлених фарб має відповідне призначення і особливі характеристики.

Осучаснене портфоліо продуктів – це результати поглиблених досліджень й аналізів сегментації українського ринку ЛФМ. Нова продуктова пропозиція компанії «Снєжка-Україна» - це відповідь на виклики лакофарбового ринку в Україні і ефективні рішення для потреб нинішнього споживача. Таким чином, запропонована серія продукції   максимально  забезпечить  клієнтів, які  прагнуть купувати і використовувати високоякісні фарби для інтер'єрів, що вирізняються новітніми споживчими властивостями. Нова колекція фарб Śnieżka Platinium®, розроблена на основі інноваційних технологій і сучасних досягнень хімічної інженерії.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал