Міжнародна виставка «Будівництво і архітектура 2008»

З 25-29 березня 2008 року у м.Києві проходила щорічна міжнародна виставка «Будівництво і архітектура 2008». Sniezka була учасником даного заходу. Участь у виставці дала нам чудову нагоду продемонструвати нашим споживачам нововведення у 2008 році щодо торгових марок «Sniezka» та «Magnat Style».

З 25-29 березня 2008 року у м.Києві проходила щорічна міжнародна виставка «Будівництво і архітектура 2008».Sniezkaбула учасником даного заходу. Участь у виставці дала нам чудову нагоду продемонструвати нашим споживачамнововведення у 2008 році щодо торгових марок «Sniezka» та «Magnat Style».
На виставці ми презентували нашим Клієнтам та Відвідувачамінноваційні рішення щодо удосконалення рецептури кількох виробів. Результатом співпраці Sniezky з міжнародним науковим концерном DuPontвводитьсянова ,світового масштабутехнологіяTeflon® surface proteсtorнанаступну продукцію :латексну емульсію «Снєжка Макс» білий ефект та кольорова, грунт-емалі «Снєжка на іржу», та декоративно-захисні засоби для дерева «Древкорн Форте» та «Лакобейц».
Велику зацікавленість відвідувачів привернула презентація нової торгової марки «Magnat Style». До її складу входять вироби , що дозволяють підкреслити індивідуальність споживача і в той же час надати інтер’єрам неповторного характеру. Magnat Style – це 4 декоративні структури: Венеціанський штучний Мармур, Класичний Мармур, Венеціанська Глинка та Травертин.
Велику увагу відвідувачів привернувнаш стенд, за який ми отримали від організаторів виставки «Будівництво і архітектура 2008» Диплом за найкращу презентацію нашої продукції.
Щиро хочемо подякувати всім нашим Клієнтам та Споживачам, які під час виставки відвідалинаш стенд.

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал