* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Як оформити помешкання до свят

12 Грудень 2013
Як оформити помешкання до свят
Магія різдвяних свят щороку стає джерелом натхнення для втілення її в наших інтер'єрах. Ми знову закохуємося в мандарини, запах кориці, сяйво свічок та різноманітні ялинкові іграшки. Напередодні свят варто подбати про підбір декору і відповідного для нього кольорового фону. Шанувальники зимової білосніжності в інтер'єрах з успіхом можуть прикрасити дім мереживними зірками і сніжинками. Білий колір, котрий надає атмосфері приміщення спокою, ідеально поєднується з деревом, наприклад, у вигляді шишок або горіхів, які можна підвісити на нитці або викласти на тацях. Поєднання червоного і золотого на стінах відмінно зарекомендує себе для людей з традиційним смаком. Скляні кульки разом з ошатною верхівкою в цих стимулюючих, сповнених оптимізмом барвах модно одягнуть ялинку. Цукерки з підібраними в тон обгортками і пряники в глиняних тарілках стануть приємним сюрпризом для найменших членів родини. Натхненну сучасність дизайну можна передати деталями в стилі “гламур”. Блискучі прикраси з фольги разом з фіолетовими камінцями різноманітних форм ідеально підкреслять романтизм інтер'єрів, виконаних в сірих та фіолетових тонах. В свою чергу, люди, які живуть у тренді ЕКО і використовують на стінах кольори землі – зелений і відтінки коричневого – безумовно, віднайдуть себе серед елементів декору з ротангу і льону, прикрашених красивими стрічками.

Шанувальники зимової білосніжності в інтер'єрах з успіхом можуть прикрасити дім мереживними зірками і сніжинками. Білий колір, котрий надає атмосфері приміщення спокою, ідеально поєднується з деревом, наприклад, у вигляді шишок або горіхів, які можна підвісити на нитці або викласти на тацях. Поєднання червоного і золотого на стінах відмінно зарекомендує себе для людей з традиційним
смаком. Скляні кульки разом з ошатною верхівкою в цих стимулюючих, сповнених оптимізмом барвах модно одягнуть ялинку. Цукерки з підібраними в тон обгортками і пряники в глиняних тарілках стануть приємним сюрпризом для найменших членів родини.
Натхненну сучасність дизайну можна передати деталями в стилі “гламур”. Блискучі прикраси з фольги разом з фіолетовими камінцями різноманітних форм ідеально підкреслять романтизм інтер'єрів, виконаних в сірих та фіолетових тонах. В свою чергу, люди, які живуть у тренді ЕКО і використовують на стінах кольори землі – зелений і відтінки коричневого – безумовно, віднайдуть себе серед елементів декору з ротангу і льону, прикрашених красивими стрічками.Різдво та Новий Рік