Якісна лакофарбова продукція та фахові поради у Фірмовому салоні «Śnieżka»

Дбаючи про доступність якісних лакофарбових матеріалів за прийнятними цінами для українських споживачів, компанія «Снєжка-Україна» впродовж кількох років спільно із своїми бізнес-партнерами відкриває по Україні фірмові салони «Śnieżka». Адже у спеціалізованому магазині лакофарбової продукції від відомого європейського бренду представлено увесь асортимент виробів, що виготовлений на основі якісної сировини та інноваційних технологій.

Ґрунтувальні засоби, шпаклювальні суміші, найрізноманітніші водоемульсійні фарби, емалі для деревини і металу від ТМ Śnieżka, імпрегнати, лаки для захисту, декорування і консервації деревини від ТМ VIDARON, а також продукція для ефективного утеплення фасадів від ТМ FOVEO TECH – усе це відтепер кияни зможуть придбати у  Фірмовому салоні «Śnieżka» за адресою  Софіївська Борщагівка, вул.Волошкова, 1. У Києві салон «Śnieżka»  відкрито на партнерських засадах з Групою компаній «Оксідім». Найважливішою концепцією створення магазинів такого формату є якісне обслуговування покупців. Зазначимо, що персонал салону пройшов відповідні навчальні семінари та тренінги, аби продавці-консультанти завжди професійно надавали відвідувачам рекомендації та експертні поради щодо правильного використання того чи іншого вибору. Адже задоволення потреб і бажання покупців – понад усе. «Відкриваючи мережу фірмових салонів «Śnieżka», наша компанія турбується насамперед про споживачів,  про їх зручність і комфорт. Магазин облаштовано таким чином, щоб покупець легко міг орієнтуватися у різних видах продукції. Окрім цього, кваліфіковані продавці-консультанти завжди допоможуть вибрати необхідні вироби або ж підібрати кольорову гаму для оздоблення будь-яких видів поверхонь. У нинішніх реаліях покупець прагне високого рівня обслуговування та водночас якісної продукції для ремонту та декорування помешкання, подвір'я. Тож, відвідуючи фірмовий салон «Śnieżka», споживач може бути впевненим у тому, що тут його завжди привітно зустрінуть та нададуть вичерпну інформацію про параметри виробів,» - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

Тонувальна студія, що функціонує у салоні,  - це значні можливості для відвідувачів. Фахівці салону допоможуть не тільки підібрати лакофарбові матеріали і гармонійний спектр барв, але і затонують  вироби у бажані кольори.  У салоні є експозиція зразків кольорів, що виконані за допомогою оригінальних фарб, лаків, емалей.

Відвідувачі, які ще лише приглядаються до матеріалів і вивчають лакофарбовий асортимент на ринку, зможуть докладніше дізнатися про продукцію із інформаційно-довідкових буклетів, якими забезпечені салони. Їх споживач зможе у будь-який час взяти із собою і вдома разом із рідними  поміркувати над вибором продукції та кольорів.

У фірмовому салоні «Śnieżka» постійно діятимуть привабливі акції на лакофарбову продукцію.
#мережамагазинівSniezka

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал