Якісний сервіс за найкращими європейськими стандартами у фірмовому салоні «Śnieżka»

Новий фірмовий салон «Śnieżka» відчинив свої двері для покупців у Житомирі. Магазин розташований у центрі міста, на вулиці Покровській, 54.

Відтепер мешканці й гості Житомира зможуть ознайомитися з найширшим спектром лакофарбової продукції для ремонту й облаштування інтер'єру, фасаду помешкання, матеріалів для захисту й декорування деревини та металу, а також мають змогу отримати від фахівців салону кваліфіковані поради й консультації щодо вибору потрібних виробів для оздоблення й дизайну будь-якого приміщення.

Увесь асортимент високоякісної інноваційної лакофарбової продукції відомого бренду Śnieżka, який присутній і знаний на українському ринку вже 20 років, представлено у новому фірмовому салоні в місті Житомирі. Тут споживачі знайдуть ґрунтувальні засоби, водоемульсійні фарби, емалі ТМ Śnieżka, захисно-декоративні імпрегнати, лаки для деревини ТМ VIDARON, а також продукти для утеплення фасадів ТМ FOVEO TECH.

Розвиваючи напрям створення фірмових салонів «Snieźka» в Україні, компанія «Снєжка-Україна» насамперед дбає про комфорт і задоволення попиту покупців. Головною перевагою таких магазинів є якісне обслуговування та увага до споживачів, які за будь-якої потреби можуть не лише придбати той чи інший виріб, а й завжди бути впевнені, що саме у фірмовому салоні «Śnieżka» персонал професійно зорієнтує їх у виборі продукції, надасть вичерпну інформацію про особливості кожного виду товарів, допоможе вибрати колір із широкої гами барв, а також продавці-консультанти затонують лакофарбові матеріали за допомогою кольорувального обладнання. Тож, завітавши в салон, усі відвідувачі – і звичайні покупці, і майстри ремонтно-оздоблювальних робіт – завжди почуватимуться тут зручно й надійно.

Зазначимо, що магазин оснащено модерним виставковим обладнанням, на якому всю лінійку виробів Групи компаній «Śnieżka» розміщено за видами матеріалів і торговими марками. Такий підхід спрощує і полегшує вибір покупців. Окрім того, салон забезпечено різними інформаційно-поліграфічними матеріалами й оригінальними взірцями кольорів, що також допомагають споживачам проаналізувати можливі дизайнерські рішення і зробити правильний вибір.

«У напрямі розвитку фірмових салонів «Śnieżka» компанія «Снєжка-Україна» працює понад п'ять років. Ми як виробник прагнемо, аби в магазинах фірмового стилю був максимально індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб салон повсякчас був забезпечений усією лакофарбовою продукцією й потрібними довідково-інформаційними матеріалами. І загалом тут має завжди панувати приязна атмосфера для кожного відвідувача, адже це впливає на репутацію бренду й успішну діяльність магазину», – говорить Марцін Ернест, комерційний директор ТзОВ «Снєжка-Україна».

Отож фірмовий салон «Śnieżka» – це гарантія корисних покупок високоякісних лакофарбових матеріалів, виготовлених за європейськими технологіями. Компанія «Снєжка-Україна» створила магазин на партнерських засадах спільно з ТзОВ «ВІКТРЕЙДИНГ».

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал