* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

«Кольоровий світ дитинства» прикрасив стіни дитячого відділення Новояворівської районної лікарні

16 Березень 2016
«Кольоровий світ дитинства» прикрасив стіни дитячого відділення Новояворівської районної лікарні
15 березня у Новоряворівській районній лікарні ТзОВ «Снєжка-Україна» презентувала оновлене та розфарбоване художниками дитяче відділення. Казкові малюнки на стінах дитячих лікарень з ініціативи компанії «Снєжка-Україна» з’явилися вже у шести медичних закладах – у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі. Тепер і маленькі пацієнти Новояворівська зможуть милуватися яскравими персонажами.

Соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» за зразком аналогічного проекту материнської компанії АТ «ФФіЛ «Sniezka» у Польщі має корисну і дуже важливу місію – адже він служить психологічною підтримкою для маленьких пацієнтів, зменшує стрес від перебування в лікарні та пришвидшує процес одужання.
«Перший ефект є в тому, що коли діти заходять у відділення - у них знімається стрес - говорить Головний лікар Новояворівської районної лікарні Григорій Мороз. - Покращується психоемоційний стан, завдяки малюнкам діти потрапляють у світ пізнання. І в такому випадку їм приємніше і веселіше на лікуванні в дитячому відділенні».
Відділення три місяці розмальовували професійні художники Орест та Наталія Маньки. 13 авторських яскравих ілюстрацій з українським колоритом створюють у лікарні особливу атмосферу хорошого настрою і викликають щиру посмішку. Недарма вони так припали до вподоби не лише дітям, а й дорослим, що завітали на відкриття. Серед них - і голова Яворівської райдержадміністрації Орест Гнип, який відзначив, наскільки важливими для міста є такі соціальні проекти: «Ми від підприємств очікуємо не тільки податків, не тільки робочі місця. Ми хочемо щоби наша співпраця була якомога кращою, щоб було втілення таких соціальних проектів. Це добре і підприємцям, бо компанія стає доступнішою до людей. І нам також добре, тому що ми частіше бачимося, частіше обговорюємо якісь питання і це впливає на подальшу нашу спільну роботу».
Варто зазначити, що ТзОВ «Снєжка-Україна» не лише обрали ескізи художників, а й допомогли у ремонті відділення. Загалом на його оновлення компанія надала 90 л ґрунтовки, понад 560 кг шпаклівки та 240 л водоемульсійної фарби. Всі матеріали – екологічні і цілком безпечні для здоров’я дітей. А малюнки навіть спеціально покрили акриловим лаком на водній основі, що дозволяє протирати їх у разі забруднення.
Після презентації ілюстрацій маленьким пацієнтам нового відділення влаштували свято з подарунками і розвагами - дітки із задоволенням бавилися з аніматорами, наповнюючи приміщення дзвінкими вигуками і сміхом. «Снєжка-Україна» планує і надалі дарувати дітям радість та сприяти швидшому одужанню, розширюючи географічні межі «Кольорового світу дитинства».
«Ми будемо продовжувати, оскільки «Кольоровий світ дитинства» - це проект довгостроковий - розповідає менеджер із зв'язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна» Галина Данилюк. - Ми плануємо далі нав’язувати контакти з іншими лікарнями, які будуть зацікавлені у здійсненні ремонтів і в розфарбуванні кольоровими малюнками інтер’єрів. Вже ведуться перемовини і ми зараз узгоджуємо, яка лікарня буде наступна».
Дарувати барви, наповнювати дитячі заклади щастям і робити діток здоровішими - місія компанії «Снєжка».
«Допомагати дітям - це дуже велика приємність. Це те, що ми робимо від всієї душі - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. - Для нашої компанії цей проект, розрахований на багато років. Ми хотіли б якнайбільше лікарень помалювати - бо ми малюємо не тільки стіни, ми малюємо дитячі душі. У нас є багато благодійних проектів, але саме допомога дітям приносить найбільше задоволення».