«Кольоровий світ дитинства» в інфекційному боксованому відділенні «Центру матері та дитини»

Всеукраїнський проект компанії «Снєжка-Україна» втілено в інфекційному боксованому відділенні «Центру матері та дитини» м. Вінниця. Відтепер стіни у медичній установі у кольорових сюжетах з українських казок. Загалом вінницькими митцями розмальовано 15 яскравих ілюстрацій, що даруватимуть радість і хороший настрій маленьким пацієнтам та їх батькам.

Інфекційне боксоване відділення міської лікарні «Центру матері та дитини» було обране для реалізації соціальної програми «Кольоровий світ дитинства», ініціатором якого є ТзОВ «Снєжка-Україна», що є структурним підрозділом Групи компаній «Sniezka» (Польща).Тож у рамках капітального ремонту інфекційне відділення розписано казковими мотивами.
Вже чотири роки поспіль ТзОВ «Снєжка-Україна» втілює в українських дитячих лікарнях соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» за зразком аналогічного проекту материнської компанії АТ «ФФіЛ «Sniezka» у Польщі. Компанія допомагає ремонтувати дитячі відділення медичних установ, надаючи необхідні матеріали. Крім того, шукає художників для розпису стін кольоровими казковими сюжетами. За цей час в Україні було розмальовано 6 відділень у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Новояворівську.
І ось у Вінницькій міській лікарні «Центр матері та дитини», у відремонтованому приміщенні інфекційного боксованого відділення художньою спільнотою «Breakfast & Sketch»  на чолі з Людмилою Шиляєвою та Анною Куриленко створено барвисті казкові малюнки. Для розпису кольорових сюжетів на  стінах «Снєжка-Україна» надала  екологічно чисту та безпечну для здоров’я латексну водоемульсійну фарбу ?nie?ka Nature. Як підкреслює генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»: «Як виробник лакофарбових матеріалів та лідер з виробництва фарб в Україні ми прагнемо підтримувати дитячі лікувальні установи у ремонтних роботах та допомагаємо медперсоналу створювати у медичних установах комфортні умови для перебування маленьких пацієнтів, а такі барвисті малюнки служитимуть психологічною підтримкою для дітей. Адже  лікарняне середовище має бути  дружнім до хворих діток, щоб вони у процесі лікування   забували про свої недуги, а казкові ілюстрації налаштовували дітей і батьків на позитивні емоції, які б сприяли швидшому одужанню пацієнтів».
До оновлення відділення долучилося чимало підприємницьких структур міста Вінниці.
Презентація соціального проекту «Кольоровий світ дитинства» та відкриття оновленого відділення відбулася 22 червня 2016 року. У прес-конференції з нагоди відкриття відділення взяли участь міський голова Вінниці Сергій Моргунов, який у виступі зазначив, що допомога та підтримка  ремонту приміщення інфекційного відділення з боку українських та міжнародних підприємницьких структур – це свідчення того, що в Україні бізнес є соціально відповідальним. А головний лікар міської лікарні  «Центр матері та дитини» м. Вінниця Володимир Присяжнюк розповів присутнім про загальний процес ремонтних робіт, що тривав понад три місяці. Таким чином, в інфекційному боксованому відділенні відтепер створені усі необхідні умови для лікування маленьких пацієнтів та перебування у ньому батьків. Для зручності та комфорту обладнали медичну установу безкоштовним wi-fi-зв'язком. Також у відкритті відділення з казковою атмосферою  взяли участь і представники компанії «Снєжка-Україна»  вінницькі спонсори,  художники,  медперсонал, батьки і діти.

«Кольоровий світ дитинства» в інфекційному боксованому відділенні «Центру матері та дитини»

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал