Кольорово-кльовий вихідний з ТМ Sniezka у Львові

«Снєжка-Україна» провела презентацію нової гіпоалергічної фарби для дитячих кімнат Sniezka KIDS у гіпермаркеті «Епіцентр К», що у Львові на вул. Городоцька, 302. З цієї нагоди у перший день жовтня компанія організувала для найменших відвідувачів маркету яскраве дійство «Кольорово-кльово».

День першого жовтня цьогоріч видався надзвичайно теплим і сонячним. У погожий  вихідний не пасувало нудьгувати вдома, тож була гарна нагода активно і барвисто провести час в «Епіцентрі» на території дитячого відділу «Епік».

На майданчику заходу функціонувало кілька локацій. Одні діти пробували себе у ролі дизайнерів-малярів, оздоблюючи фасади міні-хатинок. Вони креативно підбирали кольори і розфарбовували хатки як професійні майстри. Інші – сміливо підходили до мольбертів і брали до рук палітри з кольорами та барвисто розфарбовували розмальовки, створюючи свої перші картини. У найменшої малечі захоплення викликали диво-забавки. Більші діти самотужки розписували їх яскравими візерунками,   меншим малюкам допомагали чаклувати пензлями і кольоровими фарбами батьки. До речі, під час заходу усі кольорові проекти діти розмальовували фарбою для дитячих кімнат Sniezka KIDS. Чарівне мистецтво аквагриму подвоювало позитивні емоції гостей свята. Діти обирали найрізноманітніші візерунки, щоб додати своєму вигляду яскравості і неповторності. А яке святкове дійство без фотосесій? Сьогодні жодна подія не обходиться без селфі, тому до послуг маленьких учасників дійства працювала фотозона, де усі мали нагоду фотографуватися на тлі тантамаресок.
Аби діти провели час цікаво, захопливо, не нудьгуючи, ведучий організував для них інтелектуальні забави-конкурси. За правильні відповіді малеча отримувала сувеніри. Крім того, усі присутні дійства  наприкінці заходу взяли участь у розіграші двох головних призів – дитячого будиночка та сертифіката на продукцію ТМ Sniezka вартістю до 1000 гривень. Батьки заповнювали лотерейні квитки і вкидали їх до лототрону, за допомогою якого було визначено двох переможців. Будиночок дістався Лук'яну Шнайдеру, а сертифікат виграла Каріна Рудницька. Також було розіграно і дитячі футболки. Однак зі свята ніхто не йшов з пустими руками, всім присутнім було вручено невеличкі сувеніри.
Чергове дійство «Кольорово-кльово» відбудеться 08 жовтня 2016 року у Києві, в «Епіцентрі К» №7, за адресою: вул.Полярна, № 20-Д.  Приходьте  на свято за гарним настроєм та подарунками!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал