* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

У мережі Facebook стартувала сторінка компанії «Снєжка-Україна»

5 Липень 2012

Сьогодні, у час передових технологій та шаленої інтеграції спільноти усього світу  у віртуальний світ соціальних мереж, компанія «Снєжка-Україна» також долучилась до користувачів  соціальних інтернет-ресурсів і створила свій профіль у Фейсбуці. Таким чином, кожен з Вас, шановні покупці, відвідувачі інтернету, матимете нагоду активніше спілкуватися з нашим підприємством, обговорити  найрізноманітніші питання у сфері використання лакофарбової продукції, поділитися досвідом. Адже  Ваша практика, навички, розповіді допомагатимуть нам реагувати на будь-які проблеми, що виникатимуть. Також інтернет-комунікація дозволить нам більше дізнатися про потреби людей та Ваші вимоги щодо сучасної лакофарбової продукції. А ми, зі свого боку, розповідатимемо про новинки, фахові консультації, вестимемо з Вами прямий діалог.

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine