* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

«Снєжка-Україна» - організатор свята Миколая на Яворівщині

18 Грудень 2012

17 та 18 грудня у Новояворівському палаці культури «Кристал», РНД «Сокіл» і спеціалізованій школі-інтернат в смт. Краковець дітей звеселяли піснями, танцями, інтерактивними повчальними іграми Ангелик, роль якого зіграла Лідія Бебешко, та бешкетник-чортик, як згодом виявилось – переодітий  веселун Левко Дурко. Діточки з особливим  захопленням, сміхом та яскравими емоціями сприймали витівки чортика Антипка та вправно підспівували артистам, активно брали участь в ігрових заходах, які організовувало для дітей симпатичне Ангелятко. В кінці свята до дітей у гості завітав святий Миколай із солодкими  подарунками.

Працівники компанії «Снєжка-Україна» впевнені, що барвисте шоу Святого Миколая від невгамовного, жартівливого Левка Дурка та Лідії Бекешко додало маленьким глядачам гарного настрою на увесь наступний рік. Окрім цього, діточки з особливими потребами мали можливість «наживо» поспілкуватись із відомими артистами і поринути у теплу добру атмосфери казки.