* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Нова водоемульсійна фарба для інтер'єрів від ТМ Śniezka

8 Квітень 2013
Нова сніжно-біла водоемульсійна фарба Sniezka Max White Latex максимально економна та розрахована на комфорт споживачів. Фарбувати стіни та стелі з новою продукцією ТМ Sniezka – легко: фарба створює декоративне матове покриття, стійке до миття, та має розхід 10 м²/кг при одношаровому нанесенні.

Матова латексна фарба Sniezka Max White Latex виготовлена на основі прогресивної технології Compact Comfort System: спеціально підібрані згущувачі та компоненти виробу не дозволяють фарбі розбризкуватись під час фарбування, підвищують її покривну здатність та сприяють легкому нанесенню. Фарба дозволяє стінам «дихати».

Sniezka Max White Latex призначена для декоративно-захисного фарбування  цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових поверхонь, гіпсокартонних плит, основ з деревини та деревопохідних матеріалів в інтер’єрах. Її також рекомендують застосовувати на скловолокнистих та флізелінових шпалерах. Виріб доступний в упаковках по 1,4 кг, 3,5 кг, 7 кг та 13 кг.