Про аспекти покращення змісту професійної освіти говорили на усеукраїнському вебінарі

У нинішніх реаліях життя, які змінилися під впливом епідеміологічної ситуації у світі й Україні, усі установи, організації й підприємства призвичаїлися до організації роботи і важливих зустрічей й переговорів в онлайн-форматі, застосовуючи найрізноманітніші онлайн-ресурси. Успішно застосовують у своїй практиці такі інтернет-платформи й заклади професійної освіти України, з якими впродовж шести років співпрацює як соціальний партнер компанія «Снєжка-Україна».

Цього тижня «Снєжка-Україна» спільно із Міністерством освіти і науки України провели вебінар-практикум  щодо діяльності навчально-практичних центрів Групи компаній «Śnieżka», що створені на базі навчальних закладів професійної освіти України. У зв’язку із карантинними обмеженнями співпраця між відомим виробником і училищами набула дистанційного формату, а деякі заплановані заходи партнери змушені були відтермінувати до стабілізації ситуації із пандемією в Україні.

Представники Міністерства, соціального партнера й освітніх установ  були раді зустрічі, і поділися досвідом своєї діяльності за період 2019-2020 навчального року. У вебінарі взяв участь  Коржевський Петро Миколайович, заступник Міністра освіти і науки, який зокрема зазначив: «Державно-приватне партнерство – це напрямок філософії щодо якісної зміни професійної освіти. Ми з Вами маємо позитивну історію і прагнемо, щоб цей досвід продовжувався надалі для створення сучасного освітньо-технологічного простору й покращення змісту професійної освіти».

Здобутим досвідом й успішною реалізацією навчальних програм 2019-2020 року в рамках функціонування Навчально-практичних центрів Групи компаній «Śnieżka» поділилися: Ірина Юріївна Михальчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «ВПУ № 1 м. Рівне»,  Ірина Валентинівна Бурак, директор ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова», Володимир Володимирович Шмігель, директор ДНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Іван Михайлович Грищук, директор ДНЗ «ВПУ № 4 ім. М. Паращука м. Тернопіль». Розповівши про свої практичні напрацювання й  методи роботи із соціальними партнерами, учасники вебінару підтвердили, що осучаснення змісту професійної освіти на засадах співпраці із відомими виробниками є корисним й результативним прикладом для підготовки затребуваних на ринку праці  робітничих кадрів. Погодився з думкою учасників семінару й генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, який зокрема підкреслив: «За кілька років  функціонування Навчально-практичних центрів «Śnieżka», ми спостерігаємо якісні зміни  розвитку самих закладів професійної освіти відповідно до сучасних тенденцій і потреб ринку, тому готові й надалі розвивати цей напрямок діяльності».

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал