«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

ТзОВ «Снєжка-Україна» – успішний і знаний виробник лакофарбових матеріалів, що працює на українському ринку 20 років поспіль. Підприємство повсякчас дбає про виготовлення якісної продукції, а також підтримує різні суспільні ініціативи й реалізує соціальні програми. Так, відомий виробник підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості, який було презентовано місцевим представникам влади у День захисту дітей.

Сучасний світ інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидкими темпами, тому нинішніх дітей, які захоплюються різними електронними ґаджетами, складно привчити до читання й поваги до книжки. Відповідно, щоби бути у тренді, працівники українських бібліотек шукають нові підходи для залучення юні до процесу читання. Адже в усі часи книжка мала вагомий вплив на формування і розвиток людини. Тож як достукатися до дітей і які цікаві методи їм запропонувати, аби вони полюбили читання? У теперішній час читальня має стати цікавим майданчиком, що збирає не лише читачів, які приходять по книжки, а й однодумців, цікавих і знаних людей під час різноманітних мистецько-культурних подій. Також дуже важливим чинником для зацікавлення читачів у постійному відвідуванні бібліотеки є креативне оздоблення її простору. Адже зовнішній вигляд, естетика й комфортні умови робочих місць насамперед створюють ефективне враження і впливають на бажання маленьких читачів щоразу приходити в гості до улюбленої читальні.

Працівники Яворівської центральної районної дитячої бібліотеки вирішили облаштувати яскраво-комфортний творчий куточок для своїх юних відвідувачів, який спонукатиме дітей щоразу приходити до книгозбірні по книжки, а також брати участь у пізнавальних заходах. Посприяла дитячій бібліотеці в реалізації барвистого проєкту компанія «Снєжка-Україна», яка надала потрібні лакофарбові матеріали.

«Наша фірма вже багато років поспіль утілює соціальний проєкт «Кольоровий світ дитинства», в рамках якого розмальовує стіни в лікарнях барвистими казковими сюжетами. Тож «Снєжка-Україна» здобула чималий досвід у реалізації аналогічних проєктів з оздоблення казковими ілюстраціями інтер'єрів дитячих установ. Тому ми як соціально відповідальна компанія радо долучилися до ініціативи й підтримали програму, ідея якої – створити найкращі мотиваційні умови для юних читачів. Адже створений художниками малюнок додає неповторної казкової атмосфери бібліотечному простору, який захоплює і мотивує дітей приходити сюди знову. Водночас стінний тематичний розпис популяризує процес читання серед дітей і надихає юних відвідувачів пізнавати світ за допомогою книжки», – зазначає менеджер із зв’язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна»  Галина Данилюк.

Звісно, до майстерного виконання творчого розпису стін долучилися юні талановиті особистості. Протягом кількох осінніх місяців троє учениць 4-го класу Яворівської школи мистецтв ім. М. Вербицького – Христина Ядлось, Анжеліка Процик й Анастасія Мазурак – під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Олени Лубенець малювали художні ілюстрації. Для створення малюнків й оновлення приміщень читальні було використано інтер'єрні кольорові фарби ТМ Śnieżka, виготовлені на базі сучасних технологій, що є безпечними для здоров'я дітей. Керівник творчої групи й художниця Олена Лубенець, зокрема, підкреслила: «Цей художній проєкт – це наш спільний творчий доробок з ученицями Яворівської школи мистецтв. Яскраве втілення настінного розпису – це для мене як викладача гарний досвід мотивувати сучасних дітей і залучати їх до креативних образотворчих задумів, аби сповна розкрити їхній творчий потенціал. Водночас реалізація цієї ідеї – це успішне виконання їхніх екзаменаційних робіт».

Відтепер Яворівська центральна районна дитяча бібліотека – це сучасний творчо-пізнавальний осередок, який щодня об'єднує дітей для читання літератури, цікавих дискусій, розвитку й зустрічей з відомими особистостями.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал