* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Визначено наступного переможця акції "Вигравай на старті"

14 Серпень 2019
Визначено наступного переможця акції
Вже третій місяць поспіль триває всеукраїнська акція «Вигравай на старті» від ТМ ACRYL-PUTZ®. Покупці, які купували шпаклювальні гладі ACRYL-PUTZ ST10 START і ACRYL-PUTZ FD12 FASAD для ремонтно-оздоблювальних робіт із відповідними акційними наліпками, мали нагоду знайти всередині упаковок зі шпаклівкою виграшні фішки з промокодами та зазначеними на них видами подарунків. Ті споживачі, які зареєстрували акційний номер, вже отримали призи від ТзОВ «Снєжка-Україна».

Нагадаємо, що промозахід пропонує п'ять  головних призів – сертифікати на суму 5000 грн. на продукцію ТзОВ «Снєжка-Україна». Один з них минулого місяця виграв Євген Попович з м. Надвірна Івано-Франківської області. У серпні визначено ще одного переможця акції, якому  поталанило знайти акційну картку на сертифікат вартістю 5000 грн. для отримання лакофарбових виробів   ТзОВ «Снєжка-Україна». Несподіваний сюрприз потішив мешканку м. Надвірна Івано-Франківської області Оксану Худецьку, яка стала володаркою чергового сертифіката До Вашої уваги пропонуємо інтерв'ю з володаркою цінного подарунка.
Компанія «Снєжка-Україна» щиро вітає Вас із виграшем сертифікату на 5 000 грн на придбання продукції ТзОВ «Снєжка-Україна».

Як давно користуєтеся шпаклівками від ТМ Sniezka ACRYL-PUTZ®?
О.Х.: Найняли майстрів, щоб пошпаклювали стелю у будинку.

Чому вибираєте саме шпаклівку 2в1 ACRYL-PUTZ® ST10 START для ремонтів? Вибираючи цю шпаклівку, на які властивості Ви насамперед звертаєте увагу?
О.Х.: Майстри порекомендували саме шпаклівку 2в1 ACRYL-PUTZ ST10START.  Пояснивши,що нею зручно працювати, що вони завжди використовують її у своїй роботі.

Які ремонтно-оздоблювальні роботи виконуєте шпаклівкою 2в1 ACRYL-PUTZ® ST10 START?
О.Х.: Шпаклювали стіни і стелі.

Чи Ви знали, що виробник шпаклівки 2в1 ACRYL-PUTZ® ST10 START проводить  акцію «ВИГРАВАЙ НА СТАРТІ»?
О.Х.: Ні, оскільки майстри самостійно купували шпаклівку.

Чи вірили Ви у перемогу в нашій акції? Коли до Вас прийшло усвідомлення, що Вам справді пощастило і Ви виграли сертифікат на 5000 грн на продукцію ТМ Снєжка?
О.Х.: Не вірила. Знайшовши сертифікат, подзвонила за номером і мені підтвердили, що я справді виграла.

Таким чином, ви маєте змогу отримати продукцію ТМ Снєжка для ремонту.  Які плануєте ремонтні роботи виконувати виробами ТМ Снєжка?
О.Х.: Фарбувати стіни та стелю.

Чи рекомендуєте своїм колегам використовувати шпаклівки ACRYL-PUTZ?
О.Х.: Так, звичайно.

Чи раніше доводилося  брати участь у подібних акціях і перемагати?
О.Х.: Ніколи не вигравала і чесно, кажучи, навіть не вірила, що таке можливо…

Бажаємо Вам успіху та наступних виграшів!