* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ТзОВ Снєжка-Україна - знову у лідерах

25 Листопад 2009
Щорічно у листопаді в м. Києві відбувається урочиста церемонія нагородження номінантів Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року", метою якого є визначення найкращих товарів та послуг і подальша їх популяризація на українському ринку

Щорічно у листопаді в м. Києві відбувається урочиста церемонія нагородження номінантів Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року", метою якого є визначення найкращих товарів та послуг і подальша їх популяризація на українському ринку. Для  ТзОВ "Снєжка-Україна" вже стало доброю традицією не просто брати участь у цьому престижному фестивалі, але і впевнено перемагати, підтверджуючи свій позитивний імідж успішного товаровиробника на ринку лакофарбової продукції. Зазначимо, що в активі підприємства це вже четверта медаль, яка стала гарним подарунком до 10-річного ювілею компанії.