Завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

22 учасники професійних змагань з усієї України, серед яких переможці ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр», що продемонстрували ефективні результати своєї кваліфікації, продовжили активну боротьбу за звання найкращого маляра та взяли участь у третьому етапі Всеукраїнського турніру, що проходив з 29 травня по 2 червня 2017 року. Цьогоріч Всеукраїнський конкурсний захід відбувся на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».

Конкурсні змагання для учнів, які обрали робітничу професію будівельного напрямку, – це гарна нагода виявити свої вміння і навики, що здобули під час навчання у професійно-технічних навчальних закладах. Водночас такі турніри підтверджують, що молодь охоче навчається робітничим ремеслам, оскільки розуміє потребу і вагомість цих професій на ринку праці. Завдяки конкурсам фахової майстерності учні мають можливість удосконалювати свій фах і підвищувати свою конкурентоздатність. Разом з тим для навчальних закладів проведення конкурсу на Всеукраїнському рівні сприяє мотивації до розвитку.
Конкурсний захід складався з двох турів – теоретичного і практичного. Теоретична частина передбачала виконання конкурсантами тестових завдань та розрахункових вправ впродовж двох годин. За правильні відповіді  конкурсанти максимально змогли отримати 40 балів у цій частині змагань. Водночас основна увага на конкурсі акцентувалася на вміннях, які демонстрували учасники під час виконання практичних завдань. Кожний з них працював на робочому місці, що самостійно обрав під час жеребкування. Учні виявляли свою  фахову майстерність щодо виконання основних етапів технологічного процесу малярних робіт. Завдання конкурсантів полягало у тому, що кожен з них мав зашпаклювати, заґрунтувати і пофарбувати  поверхню площею  10,5 м?, дотримуючись вимог охорони праці та усіх технічних параметрів. За якісно і бездоганно виконані роботи конкурсанти змогли отримати найбільше 100 балів. Оцінювало фахову майстерність конкурсантів компетентне незалежне журі, до складу якого входили методисти, викладачі та майстри професійно-технічної освіти, а також представники виробничих будівельних підприємств та соціального партнера. 
Варто зауважити, що третій етап  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів проводився згідно із наказом Міністерства освіти і науки України №580 від 11.04.2017 року та за підтримки соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна». Нагадаємо, що 2016 року Міністерство освіти і науки України і знаний виробник лакофарбової продукції ТМ «Sniezka» підписали Меморандум про співпрацю. Для ефективного проведення третього етапу Всеукраїнського конкурсу компанія «Снєжка-Україна» забезпечила учасників заходу ґрунтівками, шпаклівками і фарбами з метою якісного виконання  практичного туру конкурсного завдання і водночас вдосконалення їх вмінь.
Варто зазначити, що кожен конкурсант постарався на славу, проте перемогу здобули найкращі і отримали нагороди:
Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня - Сердюк Максим, учень Вищого професійного училища м. Вінниця за 6 місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії "Маляр".
Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня за 5 місце - Радченко Леонід, учень Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти (Запорізька обл.)
Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня за 4 місце - Клещ Дмитро, учень Чернігівського професійного будівельного ліцею.
Диплом Міністерства освіти і науки України другого ступеня за 3 місце - Харьков  Микола, учень Харківського професійного ліцею будівельних технологій.
Диплом Міністерства освіти і науки України другого ступеня за 2 місце - Соколюк Володимир, учень Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, який також був відзначений і дипломом за якісне виконання практичного завдання.
Диплом Міністерства освіти і науки України першого ступеня за 1 місце - Папірник Андрій, учень Львівського вищого професійного художнього училища.
У рамках Всеукраїнського конкурсного заходу  у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося урочисте відкриття навчально-виробничої майстерні з опорядження деревини лакофарбовою продукцією VIDARON, яка є структурним підрозділом навчально-практичного центру «?nie?ka», що відкрито у навчальному закладі першим в Україні у грудні 2014 року.
Увесь тиждень для учасників третього етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»  був надзвичайно насиченим, цікавим, корисним і водночас навчально-пізнавальним. Учні не лише вправлялися у майстерності, але мали нагоду побувати на підприємстві «Снєжка-Україна», де побачили процес виготовлення лакофарбових матеріалів, які застосовують на практиці, а також відвідали визначні місця міста Лева та мали  пізнавально-краєзнавчу екскурсію «Жовква – місто королів».

Галерея:

DSC_4618.jpg
DSC_4651.jpg
DSC_4655.jpg
DSC_4673.jpg
DSC_4680.jpg
DSC_4682.jpg
DSC_4713.jpg
DSC_4731.jpg
DSC_4759.jpg
DSC_4760.jpg
DSC_4809.jpg
DSC_4811.jpg
DSC_4886.jpg
DSC_4893_cr.jpg
DSC_4914.jpg
DSC_4927.jpg
DSC_4940.jpg
DSC_4965.jpg
DSC_5038.jpg
DSC_5047.jpg
DSC_5064.jpg
DSC_5098.jpg
DSC_5119.jpg
DSC_5144.jpg
DSC_5151.jpg
DSC_5165.jpg
DSC_5185.jpg
DSC_5227.jpg
DSC_5234.jpg
DSC_5236.jpg
DSC_5380.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Основний
канал
Корпоративний
канал