* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Завод «Снєжка-Україна» відвідали лучани

15 Листопад 2015
Завод «Снєжка-Україна» відвідали лучани
Неодноразово фахівці компанії «Снєжка-Україна» навчали учнів Луцького вищого професійного училища правильної техніки застосування лакофарбових виробів ТМ Śnieżka і ТМ VIDARON. Тож співпраця з навчальним закладом і провідною компанією з виробництва лакофарбових матеріалів продовжується.

Цього разу керівництво і майстри- викладачі Луцького вищого професійного училища мали нагоду відвідати підприємство у місті Яворів. Під час презентації гості ознайомилися з напрямками діяльності компанії «Снєжка-Україна» та відвідали основні структурні підрозділи заводу, зокрема, побували у цехах, де наочно побачили процес виробництва водоемульсійних фарб, ґрунтувальних, засобів та шпаклювальних сумішей. Завод «Снєжка-Україна» відвідали лучани
Особливо зацікавило освітян, як проводяться дослідження якості сировини та виготовленої продукції у лабораторії виробництва, які прилади застосовуються для перевірки характеристик лаків і фарб. Завод «Снєжка-Україна» відвідали лучани
Також побували на сучасному складі готової продукції, де дізналися, як складуються і відвантажуються вироби. Крім того, фахівці фірмового салону «Śnieżka» з ентузіазмом розповідали про систему роботи у магазині і про його переваги. Завод «Снєжка-Україна» відвідали лучаниГенеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь подякував колективу Луцького вищого професійного училища за візит і запропонував організувати таку поїздку-екскурсію для найкращих учнів навчального закладу, які навчаються працювати продукцією ТМ Śnieżka і ТМ VIDARON.