* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Оранжевий колір

Оранжевий є похідним від жовтого і червоного кольорів, поєднує їх переваги, зміцнюючи психіку, м’яко стимулюючи і посилюючи оптимізм. Це колір, який збуджує емоції і навіть апетит. Асоціюється з енергією і теплом. У поєднанні з жовтим ідеально пасує для холодної ванної кімнати. Має властивість робити світлішими приміщення з обмеженим доступом денного світла або зі штучним освітленням, такі як передпокій.
Оранжевий варто використати як яскраве доповнення у дитячій кімнаті, комбінуючи його, наприклад, з блакитним та ніжно-зеленим. Надзвичайно радісною композицією буде його поєднання з різними відтінками жовтого. Натомість білий колір робить оранжевий м’якшим, і ця кольорова гама ідеально підходить для вітальні, у якій можна до стін підібрати штори такого самого відтінку, заспокоюючи приміщення елементами білого кольору.